Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Autorzy wtyczek i dodatkow...
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Istil3k
W zwiazku z tworzeniem nowej strony z dodatkami do Konnekta oraz nowej centralki, zwracam sie do Autorow wtyczek o przedstawienie swojego zdania na ten temat. Jako ze kazdy dodatek ma prawa autorskie aby z nich skozystac musze otrzymac od was zgode, wiec prosil bym o wyrazenie zgody lub zabronienie opublikowania swoich dziel.
Ps. przepraszam za OT ale tu najczesciej zagladaja wszyscy tworcy.

Przeniesiony do właściwego działu.
Aule
Moją zgodę masz.
arct!c
Ja zrobiłem jakieś dwa marne k.notify i jakąś paczuszkę dźwięków.

Bierz jak chcesz, napisz tylko ze moje smile.gif
dulek000
Ok, możesz kombinować także z moimi wtyczkami.
Mucha
Też się zgadzam.
Istil3k
Caly czas tworze grafike pod strone z pluginami, lecz pewnie zanim ona powstanie napisze na poczatku uboga wygladem ( graficznie i wogole ) strone aby kazdy mogl szybciej znalesc to co szuka do swojego konnekta.
PS. przy kazdej wtyczce czy dodatku bedzie podany autor wiec nie ma sie co martwic wink.gif
jiobel.
Ale strona z pluginami / dodatkami będzie wolna od ortów? Poza tym – wstydziłbym się gdyby jakiekolwiek moje dodatki były na stronie za którą ja sam bym się wstydził. Więc wpierw pokaż co tworzysz, jak to wygląda, działa i jak jest napisane… Takie podstawy zupełne.
borut
Cześć

Idealny pomysł. Może w końcu wtyczki i inne dodatki będą w kupie. Dobrze jakbyś dodał wszystkie gadżety z forum jak uzyskasz zgodę. smile.gif

Pozdrawiam
Borut
WRON3k
a co myślicie o postawieniu strony na wikidot.com + zrobieniu CSS'u na styl konnekta ??

-wtedy każdy miałby dostęp do edycji (ewentualnie można by porobić jakieś ograniczenia w edycji... smile.gif )

moja strona wygląda na przykład tak: http://wronek.wikidot.com/ tongue.gif
DjSerek
Masz zgodę na dodanie wszystkich dupereli mojego autorstwa tongue.gif.
borut
Witam

Proponuje się dogadać z Administratorami serwera bajo.pl. Są otwarci na tematyki stron i nawet miejsce z tego co pamiętam za free. Jak się zgodzą na stronę poświęconą Konnektowi i dodatkom to będzie dobrze bo oni mają cmsa fajnego do dodawania treści, plików, a administrator strony, który zajmie się stroną będzie mógł dać uprawnienia piszącym wtyczki do zamieszczania tekstów i plików.
JarekMk
Ja mogę ofiarować miejsce na własnym serwerze + domenę smile.gif Wszytko byle tylko konnekt się rozwijał...

Mogę pomóc przy tworzeniu strony, kodowanie, design, pozycjonowanie. Wsio z czym kłopoty są smile.gif

pzdr!
Istil3k
Witam
Przepraszam ze dopiero teraz pisze, lecz nie mialem dostepu do neta ( problemy z siecia kablowa,jedynie mialem dostep do komunikatora EraGG wiec bylem dostepny ) jesli nie bedzie problemow to jutro do wieczora powinien byc juz jakis zarys strony.
Trudno jest od tak sobie zrobic idealna szate graficzna pod strone aby kazdemu pasowalo, wiec dlatego przez jakis tydzien strona bedzie miala okrojony wyglad lecz potem zmienie kompletnie jej Design aby odpowiadala wszystkim
Za utrudnienia przepraszam

Link Do dzialajacej strony

Nowa Strona kPlugins
archers
przykro mi, ale oceniam go nisko.
może lepiej założyć odpowiedni temat na forum i ktoś łaskawy go przyklei
Suchy
QUOTE
Oto przyklad nie ukonczonego layouta pod strone jak go oceniacie?

Zajmij się wykupem hostingu, domeny, zebraniem materiałów i stworzeniem silnika strony ale layout zostaw komuś innemu.
Bandit
QUOTE(Istil3k @ 15.09.2007 - 16:13) *

Witam
Przepraszam ze dopiero teraz pisze, lecz nie mialem dostepu do neta ( problemy z siecia kablowa,jedynie mialem dostep do komunikatora EraGG wiec bylem dostepny ) jesli nie bedzie problemow to jutro do wieczora powinien byc juz jakis zarys strony.
Trudno jest od tak sobie zrobic idealna szate graficzna pod strone aby kazdemu pasowalo, wiec dlatego przez jakis tydzien strona bedzie miala okrojony wyglad lecz potem zmienie kompletnie jej Design aby odpowiadala wszystkim
Za utrudnienia przepraszam

Oto przyklad nie ukonczonego layouta pod strone jak go oceniacie?
http://img178.imageshack.us/my.php?image=kpluginsbi2.gif



Nie no, to juz wole chyba e-puls, niechcialem zbesztac... poprostu porpso kogos doswiadczonego.


Takie małe pytanko, stroną może zarządzać tylko hao ?
SkkF
Oj, design na 1/10 nie zasługuje, dobry pomysł z tą stroną, ale layout...
dulek000
No, to prawda, layout fatalny niestety. Taki czerwony za bardzo daje po oczach.
dr_zepsuj
To ma byc kolejna centralka, na ktorej beda dostepne te same pluginy co na innych? Czy jak? Bo nie bardzo rozumiem zamiary autora.
Istil3k
przepraszam za fatalny layout robilem go 8 minut zaledwie lapcie adres do dzialajacej lecz nie posiadajacej jeszcze dzialow strony
Nowa Strona kPlugins

Ps. Dzieki ze nie besztaliscie mnie za to ale mam nadzieje ze dzieki stronie do ktorej link jest wyzej zmienicie zdanie smile.gif
Keleos
ło rany.. poczytałem besztające posty i myślałem, że się pod ziemię zapadnę... czemu? Bo widziałem tą BIAŁO-Zielono-Żółtą (aktualną) wersję layouta i mnie się bardzo podoba...a zapaść pod ziemię się miałem, bo chciałem się w najbliższym czasie (jak dojdę do ładu z kompatybilnością z IE) pytać o możliwość umieszczenia wtyczek do downloadu na stronie, którą sobie właśnie przygotowuję.

Strona nie byłaby w żadnym wypadku oficjalnym/nieoficjalnym serwisem Konnekta, a jedynie stroną domową, na łamach której chciałbym nieco przybliżyć odwiedzającym ten wspaniały komunikator i zachęcić do korzystania z niego. Oczywiście nie mógłbym tego zrobić bez wtyczek... które wypadałoby mi także udostępniać lub chociaż podlinkować do nowej strony kPlugins ; )

Myślę, że do podlinkowania zgody autorów nie potrzebuję (?), więc tylko pytanie do Istil3k czy mogę podlinkować materiały znajdujące się na jego stronie? ; )
LooL
Co z ta centralką ?
nowako84
wezmę się dzisiaj za tworzenie nowych wtyczek do konnekta mianowicie zaczne od tej co wyświetla avatary. (Inżynier Programista)
LooL
Dołącz do drużyny K i pomóż przyz 0.7 kazdy sie ucieszy smile.gif
dulek000
Jeżeli masz umiejętności i (przede wszystkim) chęci to zgłaszaj się do Siji. Jestem pewny, że coś się znajdzie. wink.gif
matrixik
Przepraszam jeśli za bardzo się wcinam, ale na Inżynierii Oprogramowania mnie uczą, że:
"Jeśli do opóźnionego projektu dojdą nowi deweloperzy, to projekt się jeszcze bardziej opóźni"
Więc dajmy koledze tworzyć wtyczki, a deweloperom wielkiego K dajmy spokojnie pracować smile.gif
joj_sport
jesli mialby sie zajac czyms odrebnym, np. wtyczkami, to dlaczego mialoby to opoznic projekt?
z tego co mi sie wydaje, to brakuje nam dev'ow, wiec kazda klawiatura sie przyda tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.