Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z emotikonami
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
^Mattie&
Mam problem, bo nie wyświetlają mi się żadne emotikony. Wszystkie wypakowałem do katalogu konnekt/emots. Opcja która zaznacza dany katalog, nie odnosi żadnego skutku. Jestem w szoku, bo wcześniej takie coś mi się nie przytrafiło o_0
Jak macie jakieś sugestie to proszę napiszcie, wolę uniknąć przeinstalowania komunikatora.
szpon5
Ustawienia, Ustawienia, Okno romowy-Emotikony, tam wskazujesz folder z emotkami, następnie dajesz Zastosuj i potem Odśwież i w tym małym okienku tam muszą ci się pojawić foldery z emotkami do zaznaczenia, jak będą to zaznaczasz i dajesz Zastosuj i gotowe.
poLAAAAA
QUOTE(szpon5 @ 10.09.2007 - 20:52) *

Ustawienia, Ustawienia, Okno romowy-Emotikony, tam wskazujesz folder z emotkami, następnie dajesz Zastosuj i potem Odśwież i w tym małym okienku tam muszą ci się pojawić foldery z emotkami do zaznaczenia, jak będą to zaznaczasz i dajesz Zastosuj i gotowe.




czesc!!
niestety mi nadal nic nie dziala....sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif zrobilam jak napisales i nadal nie mam zadnych emotek...sad.gif
RATUNKU!!!
jiobel.
Trochę opanuj się z tymi „!” i emotkami. Zrobiłaś dokładnie to co doradził szpon? Masz plik definiujący emotki w tym katalogu, co wrzucałaś graficzki? Inne zestawy (np. ściągnięte z Katalogu) działają?
szpon5
Może nie masz tam pliku tekstowego, Tutaj masz idealnie emotki które działają dla wtyczki kIEview. A Tutaj dla wtyczki kDuoView. Po pobraniu którychś musisz zrobić tak jak napisałem wyżej.
poLAAAAA
JUZ ZROBILAM!!!sama doszlam w koncu ale i tak DZIEKUJE BARDZO ZA POMOC CHLOPAKI!!!:):*:*
^Mattie&
...można zamknąć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.