Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt wielokrotnie w ciągu dnia wywala mi błąd...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
CatchMe
Witam smile.gif
Jestem tu nowa, jednak konnekta mam już ponad rok biggrin.gif No i od pewnego czasu, gdy np. siedzę w necie ale niekoniecznie, wywala mi błąd krytyczny. Są dni kiedy to nie ma miejsca, lecz jak już zacznie to w nieskończoność, co parenaście minut muszę go restartować sad.gif Logi jakieś są ale nie z tych dni kiedy ta sytuacja ma miejsce. Ratujcie.... nie chcę wracać do tego Gadu-Gadu... Nie wiem czy jest to jakaś wskazówka ale w ostatnim wierszu jest coś takiego jak [mkswallweb] ja owszem mam mks-a, czy to ma jakiś związek?? Proszę o pomoc blush.gif

To są przykłady błędów:

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C911639 in the "wXP UI.Beta::send" thread.
Information: can't read 24624e5

inIM: 46(0x459b60 , 0x0)(30B) [CORE->CORE]

Stack trace:
.00011639 wcsncpy+0x00000BAA [ntdll_5.1.2600.2180]
.0000DA12 [mksfwallweb]


Nastąpi zamknięcie programu!

********************************************************************************
****


Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C93426D in the "wXP UI.Beta::send" thread.
Information: can't read 0

inIM: 46(0x459b60 , 0x0)(30B) [CORE->CORE]

Stack trace:
.0003426D RtlInitializeContext+0x000001EC [ntdll_5.1.2600.2180]
.0000DA12 [mksfwallweb]



Nastąpi zamknięcie programu!


********************************************************************************
****

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C93426D in the "wXP UI.Beta::send" thread.
Information: can't read 0

inIM: 46(0x459b60 , 0x0)(30B) [CORE->CORE]

Stack trace:
.0003426D RtlInitializeContext+0x000001EC [ntdll_5.1.2600.2180]
.0000DA12 [mksfwallweb]


Nastąpi zamknięcie programu!


********************************************************************************
****

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C93426D in the "wXP UI.Beta::send" thread.
Information: can't read 0

inIM: 46(0x459b60 , 0x0)(30B) [CORE->CORE]

Stack trace:
.0003426D RtlInitializeContext+0x000001EC [ntdll_5.1.2600.2180]
.0000DA12 [mksfwallweb]



Nastąpi zamknięcie programu!


********************************************************************************
****

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C9111CD in the "wXP UI.Beta::send" thread.
Information: can't read 2e6d6f63

inIM: 46(0x459b60 , 0x0)(30B) [CORE->CORE]

Stack trace:
.000111CD wcsncpy+0x0000073E [ntdll_5.1.2600.2180]
.0000DA12 [mksfwallweb]



Nastąpi zamknięcie programu!


********************************************************************************
****




Sorki, że nie wklejam tego jako załącznik, mam nadzieję, że nie stanowi to problemu rolleyes.gif
jiobel.
Daj logi. Jest przypięty temat, jak to zrobić. Na wstępie można powiedzieć, że to system wysyłania statystyk beta coś szwankuje, ale mogę się mylić. Jeszcze raz – daj logi, a przed postowaniem na tym forum, czytaj, jak to robić.
CatchMe
Dziękuję za zainteresowanie smile.gif Dodam, że reinstalka programu nic nie dała. Załączam logi z dziś bo cos mi się data pomieszała i z dziś mam ich około 10 smile.gif mam nadzieję, że 5 wystarczy, jak coś mogę dodać więcej. Pozdrawiam
jiobel.
Wyłącz mks-a i powiedz, czy dalej jest ten błąd.
CatchMe
No wyłączyłam go... Ale nie na długo bo nie wyobrażam sobie nawet 10 minut w sieci bez jakiegokolwiek antyvira.... Ale jak na razie jest dobrze bez tego błędu, jednak równie dobrze może to być po prostu kaprys konnekta, że akurat nie wywali już dziś tego błędu...
jiobel.
Zainstaluje innego na czas prób. Weź tak potestuj go przez jakiś tydzień. Jak będzie wszystko ok, to będzie znaczyć, że to mks coś psuje.

Ale też mi się coś przypomina, że to też może być błąd związanych z beta-testingiem. Było coś chyba takiego na forum… Może o tym świadczyć ten fragment:

CODE
## [CORE]        *  BT Zbieram dane...
## [CORE]        *  BT Próbuję połšczyć...
## [CORE]        *  BT - wysylamy na http://beta1.konnekt.info/beta_central.php?anon=1&stats=1&reps=1

Locking...
Lock applied

Critical Structured Exception caught. Preping more info...
CatchMe
Ok, skoro trzeba... Antyvira już zainstalowałam innego. Dzięki. Pozdrawiam
CatchMe
QUOTE(CatchMe @ 11.09.2007 - 19:34) *

Ok, skoro trzeba... Antyvira już zainstalowałam innego. Dzięki. Pozdrawiam




Sorki, że "po latach" odkopuje temat, ale przez pewien czas miałam antyvirusa Kasperskiego i Konnekt działał bez przeszkód smile.gif . Teraz odnowiłam licencję na MKS'a i problem znów jest sad.gif sad.gif Poradzicie mi coś na to, bo na prawdę nie chcę rezygnować z Konnekta... Czy muszę wybierac między ulubionym komunikatorem a ulubionym antyvirusem?? Ma ktoś ten problem?? Plis pomocy wink.gif
Sija
od tamtego czasu sytuacja sie nie za bardzo zmienila, wiec niestety znowu jest to kwestia wyboru pomiedzy K a MKSem :/ osobiscie polecam Kasperskiego ktorego uzywam i spisuje sie znakomicie.
CatchMe
No ludzie to paranoja... Nikt nie miał takiego przypadku?? Mimo wszystko dzięki, jeśli ktoś miał by jeszcze coś znaczącego do powiedzenia w tej kwestii było by miło. Niestety Kaspersky okazał się nieco "dziurawy" i zostaję przy duecie MKS i GG... sad.gif sad.gif Serdecznie pozdrawiam.
mariush
AVG jest całkowicie darmowy i nie gryzie się z K, więc może jego wypróbuj, a nuż przypadnie do gustu..
CatchMe
QUOTE(yamcha @ 9.12.2007 - 12:27) *

AVG jest całkowicie darmowy i nie gryzie się z K, więc może jego wypróbuj, a nuż przypadnie do gustu..



Wiem, miałam go lecz mi zależy na pozostaniu przy obu programach i rozwiązaniu problemu, a nie na zmianie któregoś z nich, na razie używam GG. Dziękuję.
CatchMe
QUOTE(CatchMe @ 9.12.2007 - 12:57) *

Wiem, miałam go lecz mi zależy na pozostaniu przy obu programach i rozwiązaniu problemu, a nie na zmianie któregoś z nich, na razie używam GG. Dziękuję.


Właśnie chyba rozwiązałam problem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na końcu tego błędu jest takie coś jak mksfwallweb i być może jest to wina firewalla z mksa którego właśnie wyłączyłam i od godziny jest spokój. Pozdrawiam, jednak tematu jeszcze nie zamykam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.