Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka - automatyczne otwieranie linków.
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
borewik
Witam, mam zamiar zrobić sobie mini komputerek (bez klawiatury, monitora, myszki) do ściągania plików. Chciałbym nie bawić się w sprawy zdalnego kontrolowania typu VNC więc wpadłem na pomysł wykonania wtyczki która automatycznie otwierała by linki do wybranych plików np. *.torrent. Link danego torrenta przesyłałbym na gg mini komp. i tam dalej przy pomocy jakiegoś macro recordera plik automatycznie zaczynałby się pobierać. Dla bezpieczeństwa dobra by była opcja która otwierała by linki tylko od wybranych nr. A mój problem jest następujący.. jestem początkującym developerem i nie wiem za bardzo jak się za to zabrać ;p może mógłby ktoś opracować taka wtyczke? Byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam borewik biggrin.gif
SkkF
Istnieje już taka wtyczka za pomocą której możesz wydawać polecenia (komendy zdalne cmd) i zwie się K+. Komendy zdalne są na hasło. Więc spełnia chyba wszystkie Twoje wymagania.
borewik
Jakoś nie mogę znaleźć nic na temat komend do K+ ohmy.gif
----
Już znalazłem ale to nie jest dokładnie to o co mi chodziło.
SkkF
Jeśli chcesz otwierać tylko pliki to powinno Ci w 119% wystarczyć.
borewik
Dzięki SkkF pobawiłem się tą wtyczką i muszę przyznać, że dzięki cmd będę miał dużo większe możliwości. Masz u mnie + biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.