Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki komunikator zamiast Konnekta?
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
archers
Witam. Od dłuższego czasu korzystałem z Konnekta i byłem z niego prawie całkowicie zadowolony (to prawie za niedziałające GGImage). Niedawno reinstalowałem system i podczas konfiguracji świeżego Konnekta okazało się, że serwer z wtyczkami padł. Ze względu na to, jak i fakt, że Konnekt nie jest rozwijany, doszedłem do wniosku, że najwyższa pora rozejrzeć się za czymś innym.
Być może ktoś z tego forum mógłby polecić jakąś alternatywę dla K.? Korzystam w zasadzie tylko z sieci GG. Próbowałem Mirandy, ale stwierdziłem, że nie mam ochoty marnować xy godzin żeby doprowadzić ją do stanu funkcjonalności. Z kolei w AQQ denerwują mnie reklamy. Czy jest coś jeszcze, czego warto spróbować?
SkkF
To może aqq lite? (od razu mówię, że nie widziałem, nie próbowałem i nic na ten temat nie wiem)
zhvir
polecam potestować aqq v2
btw. reklamy w aqq v1 można usunąć aczkolwiek nie zalecam pierwszej wersji tego komunikatora bo zalatuje tandetą
Bandit
niedziałające ggimage? dobre sobie smile.gif moze cos innego ci nie dizała jak powinno? <flame_mode_off>

Moja propozycja pidgin

Szukaj: pidgin.
.misiek
Rzuc okiem na gg lite ;]
ZenitH
Ja tez proponuje pidgin, nawet testowalem go ostatnio wiec jak dla mnie jest ok
stranded
pidgin. ale nie oczekuj od niego zbyt wiele pod wzgledem gg.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.