Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zdjecie w prawym dolnym rogu/like pidgin.
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Bandit
Witam, co tu duzo gadac, prosze o wypowiadanie sie, chodzi mi o mniejwiecej cos takiego jak tutaj: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...10694&st=40 widac na screenach malutki avatarek ... poprostu cudo. Prosze o wypowiadanie sie devów wub.gif jak równiez zwykłych userów, komu by się jeszcze to przydało. Pozdro600
szczeniak191
Hmm taki bajerek biggrin.gif Ja tam miejsca na coś takiego niestety nie mam (3 toolbary wystarczą). Poza tym ciekawe czy jest możliwe wykonanie tego od strony technicznej (zrobić to jako toolbara?). Niech grupa devów weźmie się za obsługę skinów - fakt faktem konnekt wygląda coraz lepiej ale to jeszcze nie to smile.gif
ZenitH
Trochę OT ale nie wie ktoś jak się dodaje w pidgin'ie avatary do danego kontaktu na liście tak jak ma to stranded?? Taka opcja tez by mi sie podobała w K tongue.gif
Suchy
Przeciągnij plik avataru na kontakt. Jeżeli chodzi o GG to musisz utworzyć metakontakt z kontaktem jabbera, rozwinąć, przeciągnąć avatar na kontakt jabbera, usunąć kontakt jabbera i już ;]
DjSerek
Teoretycznie dałoby się zrobić wtyczkę dodającą do listy avatary a także zdjęcie w rogu ;P

Wywalając z wtyczki Kalpha(autorstwa ursus6) cały kod oprócz tego dotyczącego avków i połączyć go z wtyczką Avatary (robioną przez Aule).

Ja niestety nie mam takiego skilla tongue.gif ,fajnie by było jakby ktoś się tego podjął ^^.

Zarys tongue.gif :

BLyy
bardzo ładnie ci to wyszło. Tylko chciałbym możliwość zdjecia o kilka pikseli wiekszą by zdjęcia były widoczna w kontaktach ładnie;)


Mam nadzieje że zrobi ktoś taką wtyczke wkońcu, by mieć tak piękny komunikator jak Miranda. Bo jak na razie to w wyglądzie w Mirandzie można zrobic cudo. Mam nadzieje że ta wtyczka powstanie szybko i zapoda ktoś wtedy tutaj linka
ZenitH
Najlepiej jak by byla opcja, żeby każdy mógł sobie sam rozmiar ustawić. Pomysł fajny wczoraj tez o takim czymś myślałem ale sadzę, że za szybko takieg czegoś nie zobaczymy mellow.gif

EDIT:
W tym temacie też miały być avatary ale projekt skinowania poległ:|
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...&hl=avatary
LooL
QUOTE(DjSerek @ 22.10.2007 - 16:21) *

Teoretycznie dałoby się zrobić wtyczkę dodającą do listy avatary a także zdjęcie w rogu ;P

Wywalając z wtyczki Kalpha(autorstwa ursus6) cały kod oprócz tego dotyczącego avków i połączyć go z wtyczką Avatary (robioną przez Aule).

Ja niestety nie mam takiego skilla tongue.gif ,fajnie by było jakby ktoś się tego podjął ^^.

Zarys tongue.gif :




Jak zrobiłes tego avka w rogu ??
Czy to tylko fotomontarz ?
ZenitH
QUOTE(LooL @ 7.11.2007 - 15:22) *

Jak zrobiłes tego avka w rogu ??


To jest tylko zdjecie ktore ma obrazować jego wizje jak mniemam smile.gif
TYN!U
szkoda ze to tylko wizje tongue.gif
BLyy
jakby ten temat miał bardzo dużo postów to może by spece od tego konnekta spojrzeli by na niego inaczej, jako rzecz którą trzeba zrobić.
ZenitH
QUOTE(BLyy @ 8.11.2007 - 01:22) *

jakby ten temat miał bardzo dużo postów to może by spece od tego konnekta spojrzeli by na niego inaczej


Tutaj nie ma znaczenia ile dany temat ma postów, jeśli nie znajdzie sie nikt kto mógłby to zrobić no i przede wszystkim miał czas na to( o co ciężko w dzisiejszych czasach) to nie ma mowy o tym zeby jakoś to ruszyło
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.