Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa Strona kPlugins
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Istil3k
Jak widac w temacie powstala nowa strona kPlugins, glupio mi ze dalem wam layout robiony zaledwie 8 minut bo nie mialem wiecej czasu, dlatego dzisiaj wzielem sie w garsc i zrobilem nowa stronke na nowym layoucie, brakuje na niej tylko dzialow.

kPlugins
SkkF
Po co jak nic tam jeszcze nie ma?
I layout wygląda jak dla strony hostingowej, albo architektonicznej, ogólnie spora qpa.
Istil3k
no niby skąd ja mam ci wezmę gadżety z konnekta aby ich użyć do projektu layout a? co mam ciągle używać starego loga Konnekta? albo skopiować bezczelnie grafikę z starej strony z pluginami?

Dobra udostępnię serwer, napisze cala stronę od podstaw a niech tylko ktoś zrobi layout lepszy od tego bo naprawdę nie ma materiałów na Konnektowy skin na stronę. Siedziałem nad tym sporo czasu i męczyłem sie aby wyszło coś fajnego ale jeśli to nie odpowiada no to trudno nic na to nie poradze
SkkF
Jest sporo grafik z konnektem których mógłbyś użyć, zrób prosty lay na divach jak http://www.kplugins.khrone.pl/, to ma być użyteczne, a nie wybajerzone.
Istil3k
QUOTE(SkkF @ 17.09.2007 - 15:57) *

[...]zrób prosty lay na divach[...]

Przeciez ta strona jest na divach
SkkF
Tak, ale nie jest prosta wink.gif
Istil3k
Słuchaj w nocy sprobuje zrobić jakiś inny layout, może będzie dobry nic nie obiecuje. Szczególnie ze w projektowaniu nowych grafik nie zagłębiam sie robie tak jak to widać.
Suchy
Proponuję lepiej zagospodarować wolne miejsce. Ludzie nie będą wchodzić na stronę, żeby oglądać wielkie logo tylko, żeby coś ściągnąć ;]
SkkF
Teraz tak patrzę, darmowy hosting, myślałem, że naprawdę chcesz zrobić coś profesjonalnego...
Istil3k
QUOTE(SkkF @ 17.09.2007 - 18:46) *

Teraz tak patrzę, darmowy hosting, myślałem, że naprawdę chcesz zrobić coś profesjonalnego...

Sponsorowany przez serwis, po 2 moje konto na forall straciło ważność nic na to nie poradzę, a sponsorowane tez dobre

Ps. Ja nie muszę nic robić, jak chcesz zrób to sam bo tak źle i tak niedobrze... chcesz to rob masz wolna rękę tylko dlaczego nic nie zrobiłeś a potrafisz wyłącznie marudzić?
Bandit
Rotfl, no ale zrozum ze takim layoutem zniechęcasz niektórych potencjalnych userow , w/g mnie to popros kogos bardzo dobrego o sam lay, a zajmij sie administracją wink.gif pewnie dostane za to w ucho, ale standarded sie w to bawi smile.gif)) xaxaxa
Mucha
QUOTE(SkkF @ 17.09.2007 - 18:46) *
Teraz tak patrzę, darmowy hosting, myślałem, że naprawdę chcesz zrobić coś profesjonalnego...
Może zasponsorujesz jakiś płatny to będzie bardziej "profesjonalnie"?
Co do strony to logo nie ma nic wspólnego z Konnektem i jest stanowczo za duże. Środek i bok, białe tło czy coś się nie ładuje?
szczeniak191
Hmm... może coś w czerwieni?

<ot>Wie ktoś co jest z centralką ?</ot>
Istil3k
Ok ten layout to przeszłość, właśnie zaczynam prace nad nowym mam nadzieje ze jak skończę bardziej przypadnie wam do gustu niż ten aktualny.
ZenitH
A niech tylko SkkF zacznie marudzic a ja go znajde tongue.gif
SkkF
^^, to ja już komentować nie będę wink.gif
riddle
Przypominam, że piszecie w dziale innym niż Hydepark więc proszę o stosowanie się do zasad panujących na forum.
Wizard
Na pewno lepszy od tamtej wersji wink.gif. Pracuj, a powinno wyjść coś fajnego wink.gif. I nie zniechęcaj się smile.gif.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
keeveek
dhost.info? trochę dziwny wybór, jeżeli nie będziesz aktualizował strony co najmniej raz na tydzień to Twoje konto zrobi papa
Istil3k
QUOTE(keeveek @ 18.09.2007 - 06:04) *

dhost.info? trochę dziwny wybór, jeżeli nie będziesz aktualizował strony co najmniej raz na tydzień to Twoje konto zrobi papa

aktualka będzie co parę dni a może nawet częściej, dzisiaj powinien być już nowy layout
SkkF
A jak wtyczki się skończą?
Istil3k
Mowie o to niema co sie martwic, dogadałem sie z administratorem hostingu wiec nie będzie problemów.
co sadzicie o tym layoucie? nie dodałem do niego grafik jeszcze ponieważ nie miałem czasu lecz jak z wyglądem?

PS. Nie wszyscy autorzy wtyczek / dodatków wyrazili zgodę, prosił bym o to ponieważ bez zgody nie mogę ich dodać na stronę....
jerico
nie przejmuj sie opiniami innych dot. layoutu smile.gif wazne ze w ogole sie cos dzieje,a nad wygladem mozna podyskutowac na koncu tongue.gif a co do zgody autorow wtyczek,ludziskaaaaa wezcie sie zgodzcie i nie robcie wsi :/ przynajmniej konnekt odzyje
Suchy
Co do darmowego hostingu to polecam ofertę 60free w ovh.org - przynajmniej nie ma jakichkolwiek reklam.
Co do layoutu to nie rozumiem trochę tego pustego miejsca między logo a poziomym menu.
Co do projektu to uważam, że dobrze, że ktoś się stara.

Pozdrawiam.
Istil3k
QUOTE(Suchy @ 18.09.2007 - 17:22) *

Co do darmowego hostingu to polecam ofertę 60free w ovh.org - przynajmniej nie ma jakichkolwiek reklam.
Co do layoutu to nie rozumiem trochę tego pustego miejsca między logo a poziomym menu.
Co do projektu to uważam, że dobrze, że ktoś się stara.

Pozdrawiam.

Nie skończyłem loga wiec nie miałem jak go wrzucić wink.gif jak narazie za mało osób wyraziło zgodę mam nadzieje ze to sie poprawi
D3nY
Nowy layout wygląda moim zdaniem lepiej od poprzedniego. Tamten był jakoś tak mało "konnektowski":) Poza tym wydawał mi sie jakoś bardzo ciężki wizualnie [nie umiem tego inaczej opisać..] Teraz jak dal mnie jest po prostu fajnie;) Jedyne o co mógłbym sie doczepić, to jest to, że brakuje akcentów naprowadzających, iż strona jest poświęcona właśnie Konnektowi. Mam na myśli LOGO itp.. Mi sie podoba tak jak jest:) Poza tym uważam ze warto docenić Twoje staranie..
Pozdrawiam;]
Istil3k
Wstrzymuje prace nad strona ponieważ coś sie dzieje, centralka zaczęła działać ( o dziwo ) i nie wiem czy mam dalej robić ta stronkę?
Zdecydujcie
Bandit
profesjonalny dizajn pod twoją opieką, na świeżo - TAK!

no, tylko ten dizajn :/
SkkF
Wow! centralka działa! A nad stroną pracuj, jak będą najnowsze wtyczki w jednym miejscu to może być i bez grafiki, byle było.
Istil3k
Niech tak będzie, prace nad strona zostaną wznowione jutro
szczeniak191
Istil3k - dobrze robisz, ponieważ obecna centralka starego k.plugins nie jest już super ekstra aktualizowana (nie ma stylów, okien rozmowy itp.) i choćby dlatego warto kontynuować - masz moje pełne poparcie smile.gif Hao raczej nie będzie miał również nic przeciwko (o ile jeszcze tu kiedykolwiek zajrzy)
LooL
Ja tam załozyłem domene tongue.gif www.kplugins.xt.pl ten adres 100 razy łatwiej zapamietac od poprzedniego tongue.gif tongue.gif
SkkF
Btw. aby wywalić tą wkurzającą reklamę dopisujemy w fx'ie do adblocka taką regułę:
CODE
dhost.info#DIV(id=dhost_pan)

LooL
SkkF, a nie znasz moze takiego sposobu w operze ?
SkkF
Nie znam, nie korzystam prawie w ogóle z opery.
stranded
da się

zablokuj zawartość
LooL
stranded - to to wiem, ale jak klikne na reklame zeby ja zablokowac nic sie nie robi. Tzn. nie wiem czemu ale okienko dalej wyskakuje tylko ze bez tej reklamy w srodku....
SkkF
@up - bo zablokowałeś tylko reklamę/obrazek/flasha, a nie całego div'a.
Bandit
Prezentuje sie fajnie, neich ktos dobry zrobi b.fajne logo... i odwiejszczy po prawej to.. zrob to na jakos tak poważniej bo wyglada jak EloSh FaHjnHa SthronKa GiEgiE
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.