Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie widzą co pisze
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
bercik
Czasem zdarza sie tak w konnekcie ze ludzie nie widza co pisze...Najczesciej dzieje sie tak po pokazywaniu obrazka w oknie rozmowy...czasem po wylaczeniu konnekta to sie naprawia. wie ktos czym to jest spowodowane?
jiobel.
Sieć, logi, etc? Wróżek u nas Ci brak…
bercik
siec gg, logow nie posiadam bo juz jakis czas mi sie tak nie dzieje (innej osobie)...tak pisze bo myslalem ze problem jest znany i ktos wie co jest przyczyna
szczeniak191
korzystasz z kieview czy z kduoview ?

Ja mam czasem podobny problem z kduo jak uploaduje jakiś plik przez FTP, to potem kduo mi się zawiesza (tzn okienko rozmowy)
bercik
korzystam i z kieview i ftp, nie korzystam z duo..
szczeniak191
hmmm ciekawe, czyżby problem leżał po stronie FTP? Czy ktoś inny zaobserwował takie dziwne rzeczy ?
bercik
raczej nie po stronie ftp, bo za umieszczanie obrazkow jest chyba kieview odpowiedzialna...poza tym dzial mi sie tak nawet jak nie mialem jeszcze ftp
keeveek
z nową wersją proto gg 7.6 bodajże nawet tlen.pl miał swojego czasu problemy i wiadomości albo nie dochodziły albo przychodziły pakietami. Tutaj nikt nie zaktualizuje gg, więc problem raczej nie zniknie
bercik
ok...to dzieki za informacje...pozdrO:)
ChelseaPL
u mnie tez sie teraz zaczelo tak dziac :/ Nie widze juz wiadomosci ktore ludzie do mnie pisza i tych ktore pisze ja :/ Tyle ze to juz jest od 3ch dni notoryczne bez wzgledu czy wysyłałam cos czy nie :/

Co zrobic?
SkkF
Ja zauważyłem, że po rozmowie z jedną konkretną osobą po jakiejś godzinie przestają dochodzić wiadomości.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.