Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aktualizacja problem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
kicha
Witam
Mam problem z aktualizacją konnekta. Ściągam wtyczki, wszystko jest OK. "Uruchamiam" konnekt, wyskakuje mi okienko z zapytaniem czy zainstalowac wtyczki teraz itp. Wciskam zainstaluj teraz i nic... Konnekt wogole sie nie wlacza. W czym tkwi problem?

OTO LOG:
Konnekt_log ... v 0.6.22.137 | ui 0.1.22.54


_____________________________________________

## [CORE] argv[0]=C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe
## [CORE] appPath=C:\Program Files\Konnekt\
## [CORE] dataPath=C:\Program Files\Konnekt\data\
## [CORE] PATH=C:\Program Files\Konnekt\data\dll;C:\WINDOWS\system32;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\System32\Wbem;;F:\free pascal\bin\i386-Win32
## [CORE] Statystyka id = 1073755601; uptime = 0; msgSent = 0; msgRecv = 0
## [CORE] --- Beta report saved ---
## [CORE] * plugin - ui.dll
## [CORE] --- UI loaded ---
## [CORE] --- ProfilesDir set ---
## [CORE] --- Profile set ---
## [CORE] profile=Paweł
## [CORE] profileDir=C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\stamina\konnekt\Paweł\
## [CORE] tempDir=C:\DOCUME~1\PAWE~1\USTAWI~1\Temp\Konnekt_Paweł_233b242b
## [CORE] --- Core columns set ---
## [CORE] * plugin - plugins\update.dll
## [CORE] --- IMC_SHUTDOWN (od 0x0081) ... ---
## [CORE] --- deInitialization started ---
## [CORE] Statystyka id = 1073755601; uptime = 1; msgSent = 0; msgRecv = 0
## [CORE] --- Beta report saved ---
## [CORE] --- plugs unpluged ---
## [CORE] --- tables cleaned ---

______________________

Terminate [0 ms]
raphael369
Wczoraj robiłem formata i instalowałem system na świeżo. Dzisiaj zainstalowałem Konnekta i problem pojawił się taki sam jak u kichy.
Przed formatem nie miałem takiego problemu, zastanawiam się czy jest to czasem spowodowane brakiem jakichś
bibliotek lub innego rodzaju pierdółek. Cóż zabieram się za rozwiązywanie tego problemu.
raphael369
Rozwiązałem ten problem dawno. ale jakoś zapomniałem o tym napisać.
Wspomnę tylko, że ta porada nie pomogła --> http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=72
Aktualizacja powiodła się gdy tylko wyłączyłem wszystkie działające w tle programy, nie wiem czy to zadziała u innych ja testowałem trzy razy z włączonymi w tle programami i po ich wyłączeniu i za każdym razem aktualizacja się instalowała bez działających w tle programów, natomiast z działajacymi w tle nie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.