Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt i 3 monitory
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Natashi
Witam.
Mam pewien problem od niedawna.
Otóż do pc'ta mam podpięte 3 monitory - 2 do radeona 9600 i trzeci do Matrox Mystique. Działa to wszystko jako jeden wielki pulpit.
Problem objawia się tym, że próbując otworzyć okno rozmowy (czy to klikając dwukrotnie na kontakt na liście, czy klikając na kopertę wiadomości)
okno rozmowy otwiera się zminimalizowane i w żaden sposób nie mogę go uruchomić w okienku. Pojawia się jedynie na pasku zadań zakładka z tytułem okna. Klikając prawym i wybierając opcję "przywróć" okno "wylatuje" gdzieś w kosmos czy znika.
Bardzo mnie to denerwuje bo zawsze muszę restartować konnekta po kilkadziesiąt razy żebym mógł normalnie porozmawiać sad.gif

(Pracując na jednym podłączonym monitorze tego problemu nie ma)

pomóżcie błagam sad.gif
SkkF
Może pomoże - http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=1491
Natashi
dziękuję, ale niestety to nie rozwiązuje mojego problemu sad.gif
Konrado
U mnie przy dwóch monitorach tego problemu nie ma. Sprobuj użyć jakiego oprogramowania do monitorow.
Natashi
QUOTE(KonradoFFC @ 23.09.2007 - 10:29) *

U mnie przy dwóch monitorach tego problemu nie ma. Sprobuj użyć jakiego oprogramowania do monitorow.


jakie oprogramowanie masz na myśli ?
Natashi
może mi ktoś pomóc z tym problemem ?
stranded
w sterownikach do nvidii jest opcja: "nie zezwalaj na otwieranie aplikacji poza ekranem" czy coś w ten deseń

może do ati też coś takiego jest
Bandit
jest jest. tytlko teraz niemam jak cie naprowadzić, ale poszukaj.

Jak bedziesz mial na pasku rozmowe od konnekta,mozesz najechac prawym wybrac "przenieś" i sprobować, bo moze cos sie konnektowi przysralo i faktycznie te okno jest ale za ktoryms z monitorow wink.gif
Natashi
problem jest niestety w tym, że 2 monitory działają na jednej grafie, trzeci na zupełnie innej/drugiej grafice. Obydwie mają różne sterowniki... tak, że ta opcja nie pomaga niestety sad.gif
Natashi
dzięki wszystkim którzy starali się mi pomóc.

widzę, że w tym starciu Konnekt przegrywa z gadu gadu ...

pzdr.
yex
Też mam ten problem, radze sobie z tym tak:
1. Na pasku zadań klikam prawym przyciskiem myszy wybieram "Przenieś" / "Move".
2. Kursorami steruje położeniem okna.

Alternatywna wersja (tylko klawiatura):
1. Alt+Tab'em wybieram okno poza ekranami.
2. Alt+Spacją otwieram menu kontekstowe okna.
3. Naciskam "M" żeby wybrać "Move" (bo mam angielskiego Windowsa).
4. Kursorami steruje położeniem okna.

Obie metody działają w Windows Vista, w Windows XP pewno też.

Szkoda, że nie ma w Konnekcie jakiegoś magicznego przycisku albo kombinacji klawiszy, która by resetowała położenie okien rozmowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.