Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: usuwanie kontaktu jabbera
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
pienio
heh, dodalem sobie kontakt sieci jabber.
ma on status "zajety"
chce go sobie usunac, czyli zaznaczam i naciskam DEL, no i rzeczywiscie sie usuwa.
ale po jakiejs sekundzie powraca i nawet kNotify pieknie mnie o tym informuje.
jakby nie patrzec nie moge usunac tego kontaktu!
hmm.. "i nie opuszcze cie az do smierci" smile.gif
SandmmaN
Odpal jakiegos "pełnego" klienta Jabbera (n. PSI) i zaloguj się na swoje konto. Wtedy po połączeniu z serwerem, usuń kontakt i powinno już być ok. Jak narazie to kJabber ma małe problemy z takimi rzeczami...
pienio
w koncu to bardzo wczesna wersja, wiec wcale sie nie dziwie, ani tymbardziej nie narzekam smile.gif
nie bede instalowal innego klienta.
poczekam... smile.gif
hm, czyli jabber przechowuje kontakty na serwie. niezle. ciekawe jakie jeszcze ma bajery.
SandmmaN
QUOTE(pienio)
w koncu to bardzo wczesna wersja, wiec wcale sie nie dziwie, ani tymbardziej nie narzekam smile.gif
nie bede instalowal innego klienta.
poczekam... smile.gif

smile.gif Ale instalacja innego klienta to przecież nic złego wink.gif. Pozatym można zobaczyć do jakich opcji można/warto dążyć przy kJabberze. Przeglądnięcie jabberówych klientów jest zatem moim zdaniem wskazane (sam próbowałem JAJC'a i PSI (tego drugiego nieraz używam)).
QUOTE
hm, czyli jabber przechowuje kontakty na serwie. niezle. ciekawe jakie jeszcze ma bajery.

Co do kontaktów to zgadza się. A co do Jabbera, to też uważam, że jest niezły, chociaż o wielu jego możliwościach z pewnością jeszcze nie wiem.
Flind
jak narazie kjabber ladnie impotuje dane z serwera tylko ze gorzej u niego z eksportem niekturych informacji. narazie warto sobie wylaczyc opcje synchronizuj liste kontaktow
Olórin
no z exportem są problemy....najlepiej wtedy na chwile wyłącztć synchronizacje, zrobić porządki na liscie na serw. J i w K i włączyć ponownie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.