Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTranfer - błąd
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
shinu
Podczas rozmowy nad tray'em wyskakuje takie coś
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnekt.png)
Czasem jest tego 2 sztuki jak na obrazku, czasem jedna a czasem 4. O co w tym chodzi?
mariush
Ktoś probuje Ci przesłać jakiś plik, ale nie może, bo wtyczka nie działa poprawnie (np. nie można wysyłać/odbierać plików do/od GG7).
Wizard
Wydaje mi się, ze przesyłanie plików do GG 7.* działa tylko i wyłącznie w przypadku, gdy obie osoby mają zewnętrzne IP. Ostatnio udało mi się wysłać i odebrać plik od GG 7.*, co spowodowało moje zdziwienie. Skojarzyłem to z zewn. IP, gdyż z inną osobą próba skończyła się nie powodzeniem.
shinu
Właśnie w tym problem, że nikt, nic mi nie wysyłał. Kiedy ktoś mi coś chce wysłać zazwyczaj jest: "Powiadomienie: Przesyłam Tobie właśnie plik. Posiadasz jednak starszą wersję aplikacji na której mogą wystąpić problemy z odbiorem pliku. Zaktualizuj proszę swoje Gadu-Gadu do najnowszej wersji. Znajdziesz ją na stronie Gadu-Gadu.
" Zauważyłem do tego, że problem ten pojawia się tylko podczas rozmowy z jedną osobą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.