Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z połączeniem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Madafaker
Cały czas mam status "niedostępny",czy to wina złych ustawień w opcji "połączenia".Łączę się z netem za pośrednictwem sieci i SDI.
W wymienionej opcji zaznaczyłem:"Łącz automatycznie" i "Wznawiaj połączenia".Zaznaczenie opcji "Połączenie przez modem" również nic nie daje.Co jest zgrane ??
Pozdrowienia dla wszystkich :mrgreen:
hao
A ustawiłeś prawidłowy numerek i hasło GG? Sprawdź ze trzy razy smile.gif

Zaznaczenie opcji "przez modem" w sytuacji gdy nie masz modemu spowoduje tyle, że nie będą działać połączenia automatyczne, wznawianie i katalog publiczny :!:

Ew. sprawdź czy:
:arrow: w ogóle działa serwer GG
:arrow: jeśli używasz proxy to czy zaznaczyłeś "używaj tylko dla http" i czy wpisałeś prawidłowy adres ...
:arrow: Jeśli masz firewalla sprawdź czy pozwala na połączenia na porcie 8074.

Jeśli dalej nie będzie działać - włącz program , spróbuj się połączyć, poczekaj chwilkę, zamknij program, zrób kopię zapasową konnekt.log i się odezwij ...
Madafaker
Faktycznie miałeś rację,po wpisaniu poprawnie mojego numeru GG działa bez problemu.Tylko czemu mi wyłącza Gadu-Gadu,nie mogą działać równolegle ??
Kiciek_
Na jeden numerek nie mozesz byc zalogowany wiecej jak raz w tym samym czasie. Dziala to tak ze jak masz odpalony jakis numerek i lugujesz sie na niego drugi raz to pierwsza sesja przechodzi w niedostepny.
Madafaker
Okay biggrin.gif
Dzięki !!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.