Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filtrowanie
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
W nowym UI (dostępnym na kUpdate) działa filtrowanie zawartości listy kontaktów. Przy jego pomocy możemy wyłączać wyświetlanie kontaktów niedostępnych i wg. konkretnej sieci... Miłej zabawy smile.gif
jankez
niezły bajer smile.gif
kox
Czy jest jakaś możliwość samodzielnej modyfikacji działania tej wtyki, np. edytująć cośtam w xml'u?
Przykładowo chciałbym sobie zrobić taki bajer, że za "kontakty offline" nie będą uważane kontakty posiadające opisy statusów.
MiLKA
wspaniale smile.gif

tylko jedno jeszcze nie dziala dobrze, jesli osoba ktora miala aktywnosc i juz jej minie znak zapytania to pomimo wylaczenia Kontakty Offline nie znika.
SandmmaN
QUOTE(kox)
Czy jest jakaś możliwość samodzielnej modyfikacji działania tej wtyki, np. edytująć cośtam w xml'u?
Przykładowo chciałbym sobie zrobić taki bajer, że za \"kontakty offline\" nie będą uważane kontakty posiadające opisy statusów.

Kox, dokładnie takiej samej funkcji poszukuje wink.gif
miluti
Rzeczywiście fajna sprawa. Proponowałbym dodanie dwóch rzeczy:
1) "Kontakty z opisem"
2) Szybkie wyszukiwanie według tylko jednego kryterium przy użyciu klawisza Shift/Ctrl. Wciśnięcie klawisza i wybranie którejś z pozycji niezależnie od tego czy jest przy niej zaznaczony ptaszek czy nie zaowocowałaby wyszukaniem kontaktów tylko według tego kryterium.
gilek
przydałaby się opcja usawień dla każdej grupy kontaktów oddzielnie
konrad
przydaloby sie rozniez opcja dla gg zeby osoby z opisem albo nie dawno obecne rowniez ukrywal... smile.gif
karambol
to pewnie glupie pytanie, ale czy da sie "POZBYC" ikonki filtru z paska? tzn tak zeby jej nie bylo wogole. osobiscie nie uzywam takiej funkcji i raczej nie zamierzam (w obecnym stanie jest ona dosc nie wygodna... moze radiobuttony zamiast chceckboxow?) natomiast jej obecnosc rozszerza mi pasek ikon w K co wcale mi sie nie podoba.

tak wiec ponownie... czy da sie tego pozbyc?
Olórin
pewnie....wystarczy ustawic status grupy "Filtry" na ACTS_HIDDEN smile.gif mozna to zrobic wtyką, albo lepsze rozwiazanie wrzucic do opcji UI
konrad
powiedz lepiej mistrzu jak zrobic to, o czy mowimy tutaj, czyli zeby filtrowal tylko dostepny bez '?'. i jak ja zamknac,tylko ze jakos zdeka prosciej... :x
karambol
QUOTE(olórin)
pewnie....wystarczy ustawic status grupy \"Filtry\" na ACTS_HIDDEN  mozna to zrobic wtyką, albo lepsze rozwiazanie wrzucic do opcji UI


taaa i wszystko jasne.. ;D
a mozna bez babrania sie w assemblerze/rekompilowania wtyczki?
Olórin
http://www.olorin.friko.pl/dl/filter.dll
wtyka jest opisana jako blokowanie profilu ale to to smile.gif działa na tej samej zasadzie biggrin.gif
karambol
dzieki smile.gif
konrad
dzieki wielkie smile.gif tylko postaraj sie dorobic to o czym juz byla w/w mowa smile.gif
KOSMOS
HAO może by zrobić odświezanie, bo jak ktoś kto był aktywny robi się niedostepny zostaje dale widoczny, pomaga wyłaczenie i włączenie filtra.
Sahasrara
Właśnie, kiedy zostanie to poprawione?
Sahasrara
Hm, jakieś postępy w tym temacie? Obecnie moje korzystanie z filtrów wygląda w ten sposób, że co jakiś czas naciskam dwa razy przycisk filtrowania tylko po to żeby pozbyć się tych niedostępnych. Nie dałoby się tego jakoś zautomatyzować? Z góry przepraszam jeśli było to już poruszane, nie znalazłem nic o tym: choć wydaje mi się że hao mówił coś o "szybkości filtrowania".
hao
Na razie są ciekawsze rzeczy do zrobienia smile.gif Nie chcecie chyba jeszcze bardzij odkładać niespodziewajki smile.gif
niki
QUOTE(hao)
Na razie są ciekawsze rzeczy do zrobienia smile.gif Nie chcecie chyba jeszcze bardzij odkładać niespodziewajki smile.gif

no pewnie ze nie chcemy laugh.gif ale ta niespodziewajka zamienia sie powoli w niedoczekajke :twisted:
Lukas77
Nie martwcie się, bo chyba niedługo wszyscy pooddychamy świeżym tlenem... ;-)
Puma
QUOTE(Lukas77)
Nie martwcie się, bo chyba niedługo wszyscy pooddychamy świeżym tlenem... ;-)


Jakieś przecieki? :wink: Chętnie bym pooddychał tlenem tongue.gif
Sahasrara
To nie jest temat o Tlenie. tongue.gif
k!dman
filtrowanie nadal jest zwalone:( teraz musze wejsc do opcji i dac "zastosuj" zeby lista sie odswiezyla... a jak tak zrobie, to znika mi opis wyswietlany na pasku konnekt'a (moj tytul okna: K: {info} ) zostaje samo "K:"
druga sprawa to to, ze czasem jak mam otwarta historie i gadam z kims, to dostaje informacje ze wiadomosc prawdopodobnie nie dostala dostarczona..i dzieje sie tak po kazdej linijce tekstu, ktora wysle..
a, i jeszcze Zmeniacz wywala Konnekta:)
Olórin
QUOTE(k!dman)
a, i jeszcze Zmeniacz wywala Konnekta:)


masz tą wersję ? http://www.konnekt.info/forum/download.php?id=44
k!dman
QUOTE(Olórin)

ups, sorry. zazwyczaj staram sie byc up-to-date ale ten kZmieniacz umknal mojej uwadze, miejmy nadzieje, ze problemy znikan. dzieki.
Olórin
ta wersja nie była nigdzie wrzucana poza forum , dziś wrzucę troche nowszą z komendą /o do zmiany opisu na kpluginsowe kUpdate smile.gif i się newsy napisze zeby nikomu nieumknęła ;p
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.