Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt nie zapamiętuje ustawień
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
malwina.alex
Witam wszystkich smile.gif Wzracam się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu, jaki zaistniał u mnie wczoraj rano. Jak zwykle wstałam i odpaliłam komputer i tu komunikat o mniej więcej takiej treści: "Plik c:/documents and setting/malwina/dane aplikacji/stamina/malwi.cgt (lub ctg, nie mogę sobie przypomnieć) nie może zostać odczytany". Konnekt nie działa. Następnie panika tongue.gif restartuję komputer, to samo, instaluję program jeszcze raz - to samo, w końcu deinstaluję i ponownie instaluję. Rusza, ale przy każdym ponownym włączeniu zachowuje się jakbym włączała go po raz pierwszy - pyta o nazwę profilu, stopień zaawansowania, oferuje samouczek etc... Sprawdziłam dysk twardy, zdefragmentowałam go, przywracałam system. I nic, wciąż to samo. Dodam, że od paru lat używałam Konnekta bez żadnych zarzutów.
psota
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5169
Może chodziło o DTB?
malwina.alex
QUOTE(psota @ 30.09.2007 - 16:28) *


podejrzewam, że tak.
ale teraz to i tak nieważne, bo zdeinstalowałam/usunęłam WSZYSTKO co należało do Konnekta, i wciąż nie mogę go po ludzku używać:( zachowuje się jakbym go instalowała co chwilę:/ próbowałam już na dysku D.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.