Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: indywidualny opis
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
webspy3
Witam, do zaproponowania mam taki myk żeby dla każdej osoby z listy można było ustawić inny opis smile.gif
(czasami się przydaje jeśli ktoś chce, żeby np kilka osób było zadowolonych z mojego opisu, a dokładniej chodzi tu o dziewczyny biggrin.gif )

Czy jest to w ogóle możliwe??

Pozdrawiam i proszę o przemyślenie tej propozycji smile.gif
Mod RzEW
E... w sensie takim, żeby one ten opis widziały?

Jest to niemożliwe, sieci na to nie pozwalają. Albo nie masz opisu, albo masz jeden dla wszystkich w danej sieci.
keeveek
kiedyś było to mozliwe dla tlenu (w tlenie) ale od dawna już nie ma takiej możliwości
webspy3
Wielkie dzięki smile.gif pozdrawiam.
webspy3
Myślałem, że jeśli można ukryć opis dla danego kontaktu to tym samym można stworzyć własny opis tylko dla danego kontaktu. Czyli dla każdego z listy można by było ustawić inny opis. Ale jeśli się nie da to trudno.
.misiek
W 'pelnosprawnym' jabberze mozna [patrz: nie wtyczka kjabber].
Mozesz dla kazdej osoby ustawic inny status i inny opis. AFAIK zadna inna siec tego nie obsluguje.
Coby nie bylo niedomowien, tylko 'czysty' jabber to obsluzy. Zadne transporty do innych sieci na to nie pozwola, poniewaz jak napisalem wyzej te sieci tego nie obsluguja.

Tylko po rozlaczeniu sie z siecia musisz te wszystkie statusy ustawiac od nowa.
webspy3
ok już wszystko rozumiem smile.gif dzięki.
keeveek
odpowiadając na Twoją wątpliwość: ukrywanie stanu przed niektórymi osobami nie ma nic wspólnego z ustawianiem dla każdej osoby innego. Ukrywanie stanu polega na tym, że dzieki wtyczce i opcji "tylko dla znajomych" serwer gg traktuje kontakt tak, jakbyś go nie miał na liście (dlatego nie widzi Twojego statusu)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.