Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z ikoną w tray'u
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
beebok
Hmmm, mam następujący problem, zrobilem sobię reinstalację systemu zainstalowałem konnekta i niestety mam problem z ikoną w tray'u, kiedys reagowała na wszelkie zmiany statusów nal iści kontaktów a teraz reaguja z rzadka i to trudno okrelić w jakich okolicznościach, jest powiadomienie k_notify, natomiast brak dźwięku i animacji ikony w trayu, bawienie się opcjami powiadomień niestety nie przyniosło żadnego efektu. Więc ma ktoś może pomysł coż to może być ???? czekam oczywiście na jakąś poważną pomoc a nie w stylu zrób 15 kroków na połódnie stań na głowie i spradź czy działa. aczkolwiek z góry dziękuje.
LooL
Jezeli masz zaznaczone te wszystkie opcje co na rysunko wszytsko powinno chodzic ok dry.gif
beebok
wtyczka k.notify działa raczej poprawnie, to znaczy wszelkie zmiany powodują wyświetlenie okienka jednakże nie zawsze toważyszy mu wydawanie dźwięku i miganie ikonką w zasobniku. sam nie wiem może jeszcze raz zainstaluje konekta bo nigdy nie było z tym problemów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.