Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tagger
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
joshua
Tak sobie ostatnio pomyślałem, że w konnekcie przydała by się wtyczka, która umożliwiała by tagowanie kontaktów. Np. jeden kontakt powiedzmy "adam" mógłby posiadać parę tagów(słów kluczowych): praca piwo kumple
i np. wpisując w oknie konnekta tag praca otrzymujemy:

a przy dodawaniu kontaktu np:


Wiem, że istnieje coś podobnego chyba w PSI, ale głowy nie dam...

Wiem, że istnieje coś takiego jak grupy - ale nie każdy lubi mieć w 10 grupach te same osoby, nie mówiąc już o ilości zakładek z tymi grupami.
Czy z technicznego punktu widzenia jest możliwe napisanie takiej wtyczki do konnekta?
Wydaje mi się, że działało by to na podobnej zasadzie filtrowania jak to jest już w konnekcie zrobione smile.gif
.misiek
W Psi nie istnieje takie cos [psi-cherry 29.09.2007] :]
Aule
Da się, da. Proście Dulka, czy kto tam SzukaczKą sie zajmował, o dodanie przeszukiwania po polu umownie zwanym tagiem. Dla algorytmu nie powinno być różnicy w której kolumnie szuka.
dulek000
Dodałem do TODO SzuKacza, zobaczymy kiedy czas pozwoli. wink.gif
Aule
Jak czasu starczy to dodaj do konfiguracji możliwość wyboru po jakich polach ma szukać(liste jakąś), gdzie określało by się wyświetlana nazwę pola i numer kolumny. Uniwersalniej będzie i będzie można zrezygnować z części nieużywanych pól, mam nadzieje, że napisałem w miarę zrozumiale i wiesz o co mi chodzi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.