Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikonki statusów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
lucjusz
Wiem, że to może drobiazg ale ikonki: Away, N/A i Ukryty są prawie nie do odróżnienia. Przydałoby się je trochę zróżnicować bo czasami sam nie wiem jaki mam status smile.gif
Olórin
ja uzywam tych z shine smile.gif
case
QUOTE(Olórin)
ja uzywam tych z shine smile.gif

ja rowniez biggrin.gif

wczesniej mialem podobne odczucia co lucjusz dlatego sam zmienilem sobie te ikonki w ten sposob:
user posted image

...jak komus sie to podoba to moge zrobic styl do kSyle
LooZ^
czekamy smile.gif
bakerss
shine rox :] ale od dzisiaj używam xmas smile.gif Żebt bardziej świątecznie było :]
vojtek
A ja mam troche dziwne pytanie - co oznaczaja statusy NA i DND?
Zapewne sa to skroty czegos po angielsku, poki co na moje oko sa to:
1) "Not availible"
2) "Do not disturb"

Czy tak? Tlumaczenie 1) chyba jest bledne (ale nic innego do glowy mi nie przychodzi), gdyz wtedy dublowalo by sie to z "niedostepny"... Czy moge prosic o wyjasnienie tych statusow?
Olórin
dnd-nie przeszkadzać
na-wlasnie cos jak niedostępny....niedostępny powinno byc opisane jako rozłączony smile.gif
SandmmaN
Ja bym N/A tłumaczył jako "nieosiągalny" w sensie jestem ale mnie nie ma smile.gif. Takie restrykcyjne DND - "możesz sobie pisać do mnie ale jestem na tyle zajęty/nie mam ochoty z nikim gadać, że i tak nie odpowiem" biggrin.gif.
hao
NA to w Jabberze XAway, czyli "rozszerzony zaraz wracam", czyli najczęśceij Auto Away smile.gif
vojtek
hehe, czego to ludzie nie wymysla ;-) W kazdym badz razie dziekuje za odpowiedzi smile.gif
foxtwo
a jak ktos ma problemy z kolorami :?: :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.