Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Obrazek
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
webspy3
WItam, nie wiem czy coś takiego powstało ale nic na ten temat nie znalazłem.

Mam do zaproponowania napisania wtyczki która by automatycznie zapisywała obrazki (do podanego wcześniej folderu) które nam ktoś przysłał przez GGimage, oraz żeby dla każdego kontaktu można było wybrać inny folder.

Czyli w skrócie pisząc dla każdego kontaktu na liście możemy przypisać inny folder do którego będą zapisywane wszystkie zdjęcia nadesłane przez tego użytkownika. Jeśli nie podamy dla danego kontaktu folderu obrazki będą zapisywane do domyślnego.


Pozdrawiam i jeśli ktoś by miał chęć coś takiego napisać byłbym bardzo wdzięczny.

Piszcie swoje opinie na ten temat a jeśli to głupi pomysł to przyjmę to z pokorą tongue.gif



EDIT: Jeśli by też dało radę to aby zapisywały się wszystkie nadesłane obrazki (nie tylko przez GGimage) również te które zostaną nam wysłane jako link.
SkkF
Obrazki automatycznie zapisują się w folderze "imgcache" u mnie jest to np.
CODE
D:\Program Files\Konnekt\profiles\skkf\imgcache
webspy3
Tyle to ja wiem, że się automatycznie tam zapisują, ale chciałbym żeby dla każdego kontaktu można było wybrać inny folder.

Np dla takiego numeru "000000" wszystkie obrazki zapisywałyby się do folderu "000000".
Wtedy w tym folderze miałbym zdjęcia które nadesłał właśnie ten użytkownik.

W moim przypadku wygląda to tak:



Po kliknięciu na avatar otwiera się folder tego użytkownika (np. "%from%") i jeśli by była ta wtyczka o którą prosiłem wszystkie obrazki nadesłane przez tego użytkownika byłyby w tym oto folderze.

Dla każdego kontaktu można by było ustawić inny folder do zapisywania obrazków.

Z góry dziękuję za zainteresowanie. może to głupie ale myślę że to może się przydać nie tylko mnie.
Bo po co szukać zdjęć gdzieś tam głęboko w "program files" jak można sobie ustawić folder "moje obrazy/konnekt/a tutaj nazwa użytkownika" albo po prostu domyślnie dla wszystkich "moje obrazy".

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.