Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Killer
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Keleos
No więc tak... tego typu pomysły to jak zawsze niespełniony sen o potędze ; )

Chodzi o wtyczkę podobną do ggflooder czy coś w tym stylu...

Mechanizm jest (kiedyś był) prosty. Konnekt za pomocą wtyczki Killer wysyła ofierze kilka(set? tysięcy?) emotów, co skutkuje wywaleniem ofiary z GG lub nawet w skrajnych przypadkach zawieszeniem komputera (jedynie w niskoRAMowych wersjach). Wtyczka ta byłaby pewnego rodzaju przywilejem dla użytkowników K, dostęp do niej zyskiwaliby jedynie nieliczni, najaktywniejsi (najstarsi, najbardziej zasłużeni etc) użytkownicy forum i supporterzy K.

Jeśli są ciekawsze i bezpieczniejsze metody na solidnego kopniaka dla użytkowników GG to jak najbardziej wchodzą w grę.

Ogólnie rzecz biorąc chodzi tylko o to, by użytkownicy Konnekta mieli pewien rodzaj przewagi nad zatwardziałymi użytkownikami najbardziej wadliwego i najwolniej ruszającego się, a jednak najpopularniejszego dotychczas komunikatora GG... i byli w stanie (jeśli do tego sprowokowani) tą przewagę wykorzystać w sposób zdecydowany.

Wtyczka do wykorzystywania na własną odpowiedzialność, autor nie ponosi odpowiedzialności za bany na GG itp.

... znów przesadzam? D:

mariush
Znaczy sie, chcesz komuś "popsuć" gg i dostać bana na swoje konto? Głupota..
Keleos
I tak i nie.
1: Co z tego, ze głupota? Każdy ma prawo być głupi, każdy ma prawo robić ze swoim kontem co mu się podoba...
2: A kto powiedział, ze emoty byłyby wysyłane z mojego konta? Zawsze można podać numer Gg (włączone jednocześnie GG do tego celu), z którego by szły emoty...
3: Wyraźnie napisałem, ze jeśli jest inny, BEZPIECZNIEJSZY sposób, to jak najbardziej...
SkkF
Był już taki temat i to nie przejdzie, nie ze względu na możliwości co ze względu na przydatność i etykę. Jak chcesz zrobić żarcik koledze, to kup m4a1 i rozwal mu łeb. Powodzenia.

"1: Co z tego, ze głupota? Każdy ma prawo być głupi, każdy ma prawo robić ze swoim kontem co mu się podoba..." - Bzdura, oczywiście, że nie możesz robić wszystkiego co ci się z nim podoba, bo żyjesz w Polsce - obowiązuje Cię Polskie prawo, a w dodatku konto nie należy do Ciebie, tylko do spółki gadu-gadu.
Keleos
QUOTE
Bzdura, oczywiście, że nie możesz robić wszystkiego co ci się z nim podoba, bo żyjesz w Polsce - obowiązuje Cię Polskie prawo, a w dodatku konto nie należy do Ciebie, tylko do spółki gadu-gadu.


Co Ty nie powiesz... czyli że jak, zanim napiszę do kolegi "cześć" to muszę spytać GG albo prawnika, czy mogę? Bo tak wynika z Twojej wypowiedzi.


Edit do dołu: No właśnie coś mi się o uszy obiło, dlatego w 1szym poście napisałem, ze ta metoda kiedyś była skuteczna... wciąż poszukuję nowych możliwości, bo ja to mściwy jestem ; )

(aaaaaaaa, SkkF chyba zgłosił zażalenie do G-G, bo mi właśnie przestało działać x D)

P.S. "kup m4a1 i rozwal mu łeb" - napisałby ktoś wtyczkę, co by nam zamówiła m4a1? : )
Mod RzEW
A wiecie, że kilkaset tysięcy emot już nie działa na najnowsze GG? :/
szczeniak191
Po co w ogóle komuś taka wtyczka ? To już lepiej siły skupić na ICQ, AIM czy IRC tongue.gif
LooL
Nawet jak wysyłasz do 2 osoby bardzo długie wiadomosci uzywajac wtyczki dzielnik to podobno jej sie gg zacina tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.