Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka FTP
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
LooL
Po skonfigurowaniu wtyczki FTP wyskakuje mi ten bład. "FTP: I won't open a connection to 192.168.*.** (only to 212.160.** . Na innych komputerach po wprowadzeiu tych samych danych, wtyczka działa bez zarzutu. Skkf moze to potwierdzic. Prosze o pomoc.
szczeniak191
1. Sprawdz Firewalla.
2. Sprawdz Firewalla jeszcze raz.
3. Sprawdz Firewalla ponownie.
4. Pogadaj z administratorem sieci, czy nie blokuje ci jakiegoś portu.
5. Wykłóć się z administratorem że na pewno blokuje ci jakiś port (po dwukrotnym powtórzeniu czynnosci od 1-3)
6. Użyj siły wobec administratora.
LooL
1. Sprawdz Firewalla.
2. Sprawdz Firewalla jeszcze raz.
3. Sprawdz Firewalla ponownie.

- odpada biggrin.gif nie mam firewalla.

"6. Użyj siły wobec administratora." - no to idę na siłke biggrin.gif

A moze ktos wie z jakiego portu korzysta wtyczka FTP ?
Mucha
Standardowego. Spróbuj wersji z załącznika, pozaznaczaj i podznaczaj "pasywny". Jak nie działa to nie wina wtyczki.

Załączniki

SkkF
Serwer działa - sprawdzałem u siebie z jego serwem. Problem pewnie leży w zablokowanych portach - tak myślę.
LooL
Korzystam z tego samego serwera przez total cmd i wszystko gra. A jak uzywam wtyczki FTP to nie idzie.

Tzn. teraz zaczał wystepowac bład FTP: Socket Error # 11004 ale to chba moja wina, musze cos przy tym pogrzebac.

Posty połączone po raz drugi, do 3 razy sztuka, więc za 3-cim multipostem będzie warn - bandit.
ved
sa jakies wiesci na froncie bo poreinstalce windy tez mi blokuje jak w temacie.
Moze antywir? Mam NODa, wczesniej wszystko smigalo.
LooL
Dzięki ved za odkopanie tematu, bo w ostatnim czasie tez by mi sie przydało ftp.
To jednak chyba wina dostawcy internetowego i nie mam na to wpływu.
No chyba ze zmienię siec.
ved
Poprzegladalam ustawienia NODa, i wystarczy wylaczyc Konnekta(opcje->webbrowsers) jako przefladarke internetowa, wtedy wszytsko smiga.
Nie wiem jak inne antywiry.
LooL
Kurcze, ja w avascie nie widze zadnej wzmianki o K, nawet w ochronie komunikatorowej nie ma o nim wzmianki. sad.gif
ved
sprobuj wylaczyc antywira(swoja droga avast to niezwykly szit:) i sprawdzic, jesli dalej nie dziala to po prostu nie dziala.
Polecam NODa. Warto wydac ta stowke, albo pokombinowac;)
Bandit
A ja polecam KISa 6.0 , nod przy nim wymieka, zabiera przy aktualizacjach(!!) 25k z proca oraz wygrywa wszystkie offowe rankingi, nie mowie o tych z gazet, które rankingami są tylko z nazwy. Jest to na 98% wina avasta, jeśli pokombinowanie z nim nie pomoże, sprawdź systemowy firewall. Gdyby nie to ostatecznie, proponuję zainteresować się Hijackthis i Combofixem. z tego miejsca polecam forum dobrychprogramów, na których logi sprawdzane są szybko i dokładnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.