Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Okno rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
CreativE
Witam. Ostatnio musialem zrobic format i wlasnie po tym wszystkim zaczal sie moj problem. Mianowicie gdy z kims rozmawiam, to gdy ktos z dwoch osob [ja i osoba z ktora rozmawiam] napisze cos, to okienko automatycznie mi sie nie przesowa tzn. musze manualnie tym paskiem z boku przesowac, by zobaczyc co napisalem, badz ktos do mnie napisal. Troche dziwnie to wytlumaczylem, ale inaczej nie umiem. Mam nadzieje, ze ktos mnie zrozumie i mi pomoze.
Pozdrawiam
keeveek
może zrób screena, to zrozumiemy
SkkF
Jeśli korzystasz z kDuoView to wyłącz to klikając na przycisk:
CreativE
Dzieki Skkf za pomoc. Wszystko juz jest ok. Mozna juz temat zamknac.
Pozdrawiam.
freeminder
Korzystajac z tematu ktory juz instnieje o oknie rozmowy chcialbym to pociagnac dalej.

Mam mianowicie problem z wtyczka KDuoView. Nie chodzi poprawnie a napewno nie tak jak sie spodziewalem.
Rozmawialem juz na ten temat z Stranded'em ale chce ten problem bardziej naglosnic niz tylko meczyc biedaka smile.gif

Problem plega na tym ze jak mam włączona ta wtyczke to w oknie rozmowy jak pisze to pokazuje tylko 1 linijke tekstu. Nastepnych nie widac. Wyłączylem w opcja juz segregowanie według kontaktow i "jesli czas nie uległ zmianie"(jakos tak to lecialo tongue.gif). Dalej sie nic nie zmienilo. Rozmowa zaś w całosci zapisywana jest w archiwum(co widac na załączniku)

Na początku nie wiedzialem czego to problem. Po rozmowach na prv przeinstalowywalem konnekta, właczalem kazda wtyczke pokolei i sprawdzalem. Wtedy doszedlem ze to wtyczka KDuoView! Do dodania podczas uzywania tej wtyczki nie mam włączonej KIEview. Ktoś umie pomoc w tej sprawie ??

Dla pomocy dodam załącznik graficzny. Stranded widzac screena mowil ze uzywam profilu domyślnego - sprawa wyglada tak ze nie uzywam. A kdouview robi wrazenie jakby nie byl ustawiony...




ps. Sorki za brzydkie wyrazy w screenie tongue.gif mlodziez do 18 nie odpalac ! smile.gif (chyba ze potrafi pomoc biggrin.gif)
zhvir
a masz jakikolwiek styl okna rozmowy ustawiony? spróbuj ustawić jakiś styl
Mucha
W starszych wersjach w stylu domyślnym był błąd dotyczący kolejnych wiadomości w grupie (bodajże brakowało / w jednym z divów). Jak dasz jakikolwiek styl (lub zainstalujesz nowszą wersję to powinno działać).
xBaNaNx
Cześć też mam problem z tą wtyczką wacko.gif problem polega na tym , że gdy tylko wtyczka jest włączona to w żadne sposób nie mogę otworzyć okienka rozmowy. Tak samo jest z wiadomościami przychodzącymi. Gdy klikam aby odebrać wiadomość to wyskakuje mi błąd i cały konnekt sie restartuje. Chciałbym mieć włączona to wtyczka żeby zastosować sobie jakiś fajny styl okna rozmowy ale w tym wypadku nie moge nic zrobić. Kto mi pomoże z tym errorem ?? Dodam tylko że tez jestem początkowym użytkownikiem i z konektem mam styczność od godziny grrrr blush.gif
LooL
Jezeli chcesz uzywac k duo view to wyłącz k view wink.gif
Powinno pomóc...
Zanim zaczniesz z kims pisac ustaw styl.
xBaNaNx
A jak sie włącza k view ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.