Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mejlik - nie mogę dobrze ustawić sprawdzania poczty
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > DwuTlenek
ExSilentio
Witam.
Po pierwsze, bez wazeliny, dzis zainstalowałem konnekta i to jest to czego szukałem długi czas.
Właśnie jestem w trakcie ustawiania programu. Wtyczka mejlik sprawdza nową pocztę na serwerach. Ja mam dwa adresy, jeden na onecie - poprawnie sprawdzany, a drugi na tlenie, wyskakuje komunikat, cytuję : mejlik [tlen]: Błąd - nie połączono z serwerem (Hasn't received proper server greeting!)
No i teraz nie wiem co robic. Klient pocztowy bez problemu pracuje, przez www tez nie problem.
Jestem w kropce, więc szukam pomocy na forum. Najpierw przeczytałem tematy, nie znalazłem analogicznego problemu, więc klepię:) moze ktos pomoże:)
Pozdrawiam.
didos
QUOTE(ExSilentio @ 12.10.2007 - 23:48) *

na tlenie, wyskakuje komunikat, cytuję : mejlik [tlen]: Błąd - nie połączono z serwerem (Hasn't received proper server greeting!)



mam ten sma problem, jednak nie wydaje mi sie tu zla konfiguracja , kiedys caly czas mi to działało, jednak od ok 2-3 miesiecy to poprostu nie łączy , nie wiem dlaczego, formaty ani zmiany nie pomagały.

jest jeszcze taka wtyczka poczta , jednak ona mi sie nie podoba, bo przychodza informacje wyskakuja w komunikatorze jako tak jakby od znajomego i to potem tam zostaje , bardzo zle rozwiazanie, dlatego juz nie uzywam zadnego , bo nie ma nic w zasadzie dobrego procz tego mejlik-a jednak on nie dziala także od jakiegoś czasu przynajmniej u mnie na tlenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.