Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co Ci się najbardziej podoba w Konnekcie ?
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
LooL
Co Ci się najbardziej podoba w Konnekcie ?
Czego ci brakuje ?
Co chciał bys zmienic ?
Bandit
Ggimage
Pełnej obsługi jabbera
Nakład pracy.
Keleos
- wtyczka, w której jest automatyczne kopiowanie tekstu po zaznaczeniu (spoooro cytuję)

- przesyłania plików do GG 7.0+

- rozszerzyć ekipę zajmującą się Konnektem do co najmniej 3 osób.
D3nY
QUOTE
- wtyczka, w której jest automatyczne kopiowanie tekstu po zaznaczeniu (spoooro cytuję)

Dostępne to jest w kDuoViewsmile.gif masz w opcjach - poszukaj a znajdziesz;)

QUOTE
Pełnej obsługi jabbera

Tu jestem bezapelacyjnie ZA!!! Udoskonalenie Jabber`a to podstawa.

QUOTE
- przesyłania plików do GG 7.0+

Można by było to poprawić, ale jednak uważam, że Jabber jest znacznie bardziej ważniejszy!

Myślę, że warto by było pomyśleć nad wskrzeszeniem Actio..
W samym Konnekcie, jak dla mnie wszystko jest na miejscu;) PO mimo, że może nie jest zbyt dynamicznie rozwijany to i tak pasuje mi taki jaki jest. Już kilka razy próbowałem zmieniać komunikator. Nie potrafię. I zawsze powracam do K. Może przyzwyczajenie..?? Jak dla mnie ten program ma w sobie to coś. I ogromny potencjał, który niestety z czasem maleje:|
LooL
A ja myslałem ze w pierwszej kolejnosci ktos napisze ze najlepsze jest smile.gif :
- brak reklam
- duza funkcjonalość ( ze mona go w pełni dostosowac do swoich potrzeb )



Bandit
[ot] ty myslales...?[ot]

A tak propo d3ny to moze bys przeczytal ze zrozumieniem, kolega kelos mowil o kopiowaniu tekstu w odniesieniu do pierwszego podpunktu czyli, oczywiscie w odniesieniu do zalet konekta... gg
stranded
1) sam konnekt
2) nowego konnekta
3) konnekta
Keleos
D3ny, "Dostępne to jest w kDuoViewsmile.gif masz w opcjach - poszukaj a znajdziesz;)" - kompletnie nie zczaiłeś tematu, a w dodatku gadasz głupoty.

Nie używam kDuoView, bo powoduje mi same problemy, a automatyczne kopiowanie mam ; )

Ja pisałem o zalecie programu, że to kopiowanie jest ZALETĄ...

"Można by było to poprawić, ale jednak uważam, że Jabber jest znacznie bardziej ważniejszy!" - mnie na ten przykład jabber nie jest potrzebny - nawet nie mam wtyczki. Miałem konto na chrome bodajże, to co chwila się wykraczało.. no i nie mam ANI JEDNEGO znajomego (z listy ponad 200), który by używał tego protokołu... tak więc kwestie co jest "ważniejsze" odłóżmy na bok, bo każdy ma inne wymagania.
Bandit
[ot]No, to fajną masz tą listę... Jak to kiedys ktoś pięknie powiedział jabber-LEPSZA alternatywa, połknie wszystko![ot]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.