Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Fragment zrzutu ekranu - GGImage
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Celtic88
Otóż mam taki problem, że gdy zaznaczę zrzut ekranu i wybrany fragment nie widzę w oknie rozmowy wysłanego fragmentu tylko "screenshot[jakis numerek].jpg"
Wiem ze obrazek został wysłany do drugiej osoby (więc niby wtyczka działa) W historii również widzę wysłany fragment. Chodzi mi o to bym mógł go widzieć go również w oknie rozmowy. Oszczędzi mi to otwierania historii rozmowy w celu sprawdzenia fragmentu.
Btw. Używam KDuoView GGimage kIEView KStyle..i jeszcze kilku ale w tej sprawie chyba mniej ważnych.

Jakieś pomysły?
PS. Kiedyś już mi wyświetlało w oknie rozmowy fragmenty zrzutów ale teraz po formacie i instalacji stylów i innych ozdobników już niestety nie wyświetla
DjSerek
KDuoView - nie wyświetla screenów w oknie rozmowy robionych przez GGimage
kIEView - wyświetla

Moja rada : wyłącz KDuoView ^^.
Wizard
Bzdura, kDuo od wersji 1.2.2.1 wyświetla screeny w oknie rozmowy (tyle, że trzeba kliknąć na ikonkę na toolbarze od kDuo - obok B,I,U itp)
Keleos
@Wizard: i tak i nie.

U mnie na ten przykłąd pod kDuoView pokazuje screena, tylko ze ten screen jest zawsze konwertowany do nie wiem.. 256 kolorów albo i mniej...
Tak więc z kDuo zrezygnowałem i siedzę na IE
Celtic88
Testowałem wasze rozwiązania

DjSerek: nie wyłacze KDuoView - bo u mnie ładniej wygląda smile.gif
Wizard - rozumiem co napisałeś ale..(czytaj niżej)
Keleos - ...ma racje

Czyli w sumie to lipa...zaproponuje w najlepszym wypadku poprawienie błędu wyświetlania obrazka..lub..hmm...poprawienie wtyczki GGimage/KDuoView aby współgrały ze sobą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.