Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Na czym polega ta wtyczka kJabber
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
VooDoo
Co to wogule jest - jak ja moge to uruchomic ? - zeby działało oczywisccie ??
Aule
Hehe. To jest wtya obsługująca inną sieć o nazwie jabber. Żeby z niej korzystać musisz sie zarejestrować na jednym z jabberowych serwerów, np. chrome.pl biggrin.gif
VooDoo
Podczas łaczenia wyskakuje mi bład "username not avaible"
Co sie dzieje ?
Sahasrara
Zarejestrowałeś się już? Jeśli mówisz właśnie o tejestracji, to może nick którego chcesz użyć jest zajęty.
VooDoo
a gdzie moge sie zarejestrowac ?
foxtwo
QUOTE(VooDoo)
a gdzie moge sie zarejestrowac ?

mozesh wejsc bezposrednio na strone i sie zarejestrowac... biggrin.gif
VooDoo
Jaka ?
bakerss
np taką co podał w tym poście kolega

QUOTE(pz16)
Hehe. To jest wtya obsługująca inną sieć o nazwie jabber. Żeby z niej korzystać musisz sie zarejestrować na jednym z jabberowych serwerów, np. chrome.pl biggrin.gif
VooDoo
Nie wiecie czymu podczas próby zmiany statusu na "Dostepny" wyskakuje mi bład autoryzacji ?
Sahasrara
Jest już temat w tym podforum pod wiele mówiącym tytłem 'rejestracja', tam pisze że można wejść na chrome.pl i się zarejestrować...
VooDoo
ale jak jush to zrobiłem to mi dalej sie tak robi! tongue.gif
VooDoo
To dlaczego ten bład wyskakuje ?
pamo
Mała modyfikacja tematu: "Na czym polega szukanie ludzi w Jobber`ze przez Konnekt"...

Nie da sie szkać kontaktów przez Konnekt ? jak można więc rozpocząć rozmowę ? Chyba jest lepsze wyjście niż instalowanie drugiego programu do rozmów ? :P
case
QUOTE(pamo)
Nie da sie szkać kontaktów przez Konnekt ? jak można więc rozpocząć rozmowę ? Chyba jest lepsze wyjście niż instalowanie drugiego programu do rozmów ? tongue.gif

puki co sie nie da, mozesz najwyzej recznie dodac kontakt znajac jego JID, lub tak jak napisales - skozystac z innego klienta, by wyszukac kontakt.
wszyscy liczymy, ze hao jak najszybciej upora sie z problemem biggrin.gif
pienio
nie wiem jak szukac ludzi w jabberze, ale wydaje mi sie to zupelnie niepotrzebne.
od pogawedek sa czaty, a to w koncu komunikator. to naprawde jest rozniaca (przynajmniej dla mnie).
case
QUOTE(pienio)
nie wiem jak szukac ludzi w jabberze, ale wydaje mi sie to zupelnie niepotrzebne.
od pogawedek sa czaty, a to w koncu komunikator. to naprawde jest rozniaca (przynajmniej dla mnie).

nikt nie mowi o pogawedkach zadnych, a o obsludze "katalogu publicznego" Jabbera, co jest moim zdaniem dosc istotne

natomiast szukanie duzo sie nie rozni od szukania w GG czy w kLanie [tyle, ze na razie nie jest dostepne ...o czym juz pisalem]
pienio
racja!
ale i tak dobrze ze jest juz ta wtyczka, bo lepiej chyba rozwijac stopniowo, niz by mialo nie byc.
tak samo jak z kStatus.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.