Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "niewidoczni?" dlaczego nie znikają ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Levvy
a więc chodzi mi o to że jak kontakt przechodzi na niedostępny to przechodzi na listę tą ze znakiem zapytania przy kontakcie... no i wszystko w porządku gdyby nie to że oni są tam cały czas. pytałem się znajomych u nich takie kontakty po ok 20 minutach przechodzą na listę niedostępnych bez znaku zapytania. Aha i znalazłem na to ręczny i bardzo prymitywny sposób... po prostu blokuję jakąś osobę na liście odblokowywuję ją i Ci co powinni zniknąć znikają... ale przecież to konnekt powinien za mnie robić... więc teraz wołam do was; POMOCY!! :/


Aha i bardzo bym prosił za szybką pomoc będę bardzo dźwięczny...
wrazie co moje gg: 3197365
szczeniak191
Ja tez tak czasami mam ale wystarczy ze zmienię zakladkę wróce na ogólną i juz wszystko ok
Levvy
U mnie ten sposób nie działa... jedynym możliwym jest ignor kogoś co mi się trochę nie widzi...

wogóle na moim komputerze konnekta właściwie nie dotykam bo co nie zrobię zaraz error i shutdown...
na innym kompie wszystko lśni... czy wina kompa ? raczej nie powinno to mieć jakiegokolwiek związku ale jak widać moje atari jest upośledzone...

w każdym razie dzięki za odpisanie i czekam na dalsze pomysły rozwiązania tego porblemu
SkkF
Rozumiem, że masz windows xp?
TYN!U
u mnie ani w normalnym, ani w KonnektPlus nie było takiego problemu, wszystko mi się samo robi.
Działa mi to na XP, Vista i Ubuntu
SkkF
Na ubuntu? Czym emulujesz? Działa Ci kIeView?
TYN!U
emuluje WINEM tongue.gif
nie dzial mi kIeViev, ale podobno jest sposob - instalacja IE na Ubuntu
Levvy
wogóle to się zastanawiam nad zmianą komunikatora bo teraz już nawet go wyłączyć nie moge . wyłączam i trzeba uinstal potem kilka razy install bo przy wgraniu kilku wtyczek znów zonk wyskakuje i wisi,,, nie wiem ocb na szczęście komputer włączony mam 24 na h więc konnekta nie muszę wyłączać... trochę szkoda mi konnekta odsuwać bo ma dużo przydatnych wtyczek...


a tak do pytania tak korzystam z Windows'a XP
SkkF
Takie zachowanie nie jest normalne, może masz jakiegoś wirusa/trojana, skopane ustawienia, jakaś inna aplikacja się gryzie? Najobiektywniej by było gdybyś powiedział czy tak samo się dzieje po formacie wink.gif
TYN!U
a nie grzebałeś niczego przy rejestrze??
Levvy
nic nigdzie nie grzebałem jak instalowałem pierwszy rak konnekta kumpel wysyłał mi screeny co jak ma ustawione, u niego wszystko śmiga extra u mnie nie...

hmm co do formata... nie wiem czy to coś pomoże ale spróbuje w najbliższym czasie zrobić...
może po prostu z góry nie było mi dane konnekta używać ?... smile.gif
TYN!U
wątpie tongue.gif, zrób tak jak mowi Skkf.
Levvy
no spróbuję formata ale to kieyś tam teraz nie mam na to czasu albo mi się nie chce...
aha czy może jest taka możliwość że to wina mojego numeru gg ? hmm nie wydaje mnie sie ale zapytać warto...
zelu
Wlasnie mam ten sam problem ;/ Zaczelo sie po padzie plikow cfg i nie wiem co z tym zrobic. Jak cos wykombinuje to powiem wink.gif
ZielaK
Miałem ten sam problem. Przyczyną było wyłączenie trybu auto-away (Ustawienia->Użytkownik).
zelu
QUOTE(ZielaK @ 28.10.2007 - 16:38) *

Miałem ten sam problem. Przyczyną było wyłączenie trybu auto-away (Ustawienia->Użytkownik).

o, rzeczywiscie, hehe. Dzieki!

edit; albo i nie do konca, bo nadal mi sie nie zmienil kontakt, ktory zmienil opis o 17.30 ... chociaz i tak lepiej wyglada jak 20 osob ma ten znaczek niz 150 wink.gif
Levvy
QUOTE(ZielaK @ 28.10.2007 - 16:38) *

Miałem ten sam problem. Przyczyną było wyłączenie trybu auto-away (Ustawienia->Użytkownik).



no ok u mnie też to zadziałało jak wszedłem wogóle w <ustawienia.użytkownik>... ale chwila... ja nie chce włączać auto away'a. Jest mi to niepotrzebne i nieuzyteczne, cześto zdażami się nie dotykać myszki klawiatury ale siedzę i obserwuję co się dzieje a moi znaomi nie piszą do mnie gdy jestem na zaraz wracam. wolałbym rozwiązać ten problem bez włączania auto awaya...
Levvy
a no i jeszcze jedno. niech strace zobacze czy z auto awayem to działa, wiec wchodze w użytkownika ustawiam auto away'a na 15 minut <max> zatwierdzam i .... piękny błąd po którym uruchomienie konnekta nie jest proste... dalczego nie jest proste? konnekt gdy się uruchamia pojawią się to okienko powitalne... (kiedyś próbowałem je wyłączyć ale gdy to zrobiłem znikło mi kilkanaście kontaktów... wyłączyłem i wróciło do normy, no ale z tym da się żyć i tak nie wyłączam komputeraz także gg chodzi 24/h a i przestała mi działać wtyczka od podziału na liście "dostępni" "zaraz wracam" itp...) no i następnie uruchamia się cały program... hmm właśnie uruchamia sie... niestety nie bardzo chce... zostaje samo okienko powitalne i nic... ciszaaaaa. kilka razy wyłączyłem go przez menagera zadań windows... czyli świętą trójcą (Ctrl+Alt+Delete) kilka razy wylogowałem no i się udało... co do tego to nie pierwszy przypadek takiej "zawiechy". W końu gdy się już włączył patrze w ustawienie auto away włączony... zdziwiłem sie trochę no ale ok. skoro wyskoczył błąd to dlaczego teraz wszystko działa? hmm nie waże to jest... Faktycznie teraz wszystko działa z tymi niewidocznymi... tylko ja nie chce mieć włączonej opcji auto away... może za dużo wymagam... mimo wszystko dzięki za pomoc. smile.gif miłego wieczorka :F
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.