Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: archiwum
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
dzihan
mam takie pytanie, pewnie dla niektórych dość trywialne ;]
Mianowicie mam zainstalowanego konnekta na dwóch komputerach, z czego do jednego profilu nie pamiętam hasła..W jakim folderze są zapisywane archiwa i czy istnieje taki plik jak np. archives.dat w gg, który zawiera całe archiwum, tak abym mógł odzyskać archiwum z tego profilu?
pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ;]
LooL
jezeli masz konnekta na C to scieżka wygląda tak
C:\Program Files\Konnekt\profiles\LooL\history
dzihan
QUOTE(LooL @ 26.10.2007 - 14:57) *

jezeli masz konnekta na C to scieżka wygląda tak
C:\Program Files\Konnekt\profiles\LooL\history

mam na dysku C: ale folder profiles jest pusty.. Mam włączone pokazywanie ukrytych plików i folderów.
LooL
No bo nie wiem gdzie masz to archiwum. Sprawdź gdzie masz zainstowalowanego k z którego chcesz wyciagnąć archiwum.
dzihan
QUOTE(LooL @ 26.10.2007 - 15:10) *

No bo nie wiem gdzie masz to archiwum. Sprawdź gdzie masz zainstowalowanego k z którego chcesz wyciagnąć archiwum.

zainstalowany jest tu C:\Program Files\Konnekt
jednak foilder profiles jest pusty.
pozdrawiam.
SkkF
To w takim razie siedzi zapewne w Application Data
szczeniak191
Kto szuka ten znajdzie... tongue.gif
dzihan
w Danych Aplikacji, ani w całym katalogu Documents and Settings też nic nie udało mi się znaleźć ;/
LooL
Nie mozliwe, przeciez gdzies musisz mniec to archiwum.
SkkF
Te foldery mogą być ukryte. To jest z tego co pamiętam Application Data\stamina\konnekt, teraz nie sprawdzę, bo mam rozwalony swój stacjonarny komputer.
Wizard
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\stamina\konnekt\nazwa_profilu\history

Tam lub w folderze Konnekt'a. Innych możliwości nie ma. Sprawdź jeszcze raz.
dzihan
ok, mam, dzięki

i teraz wystarczy po prostu je przekopiowac do tego samego katalogu na kompie, z którego chce korzystać tak?
SkkF
Tak, chyba, że na drugim kompie ustawiłeś aby te dane zapisywały się w katalogu konnekta, to nie kopiujesz do application data, tylko do konnekt/profiles/
dzihan
odczytuje mi większosc wiadomosci, jednak nie wszystkie.. w niektorych przypadkach jest sama nazwa uzytkownika, bez jakichkolwiek rozmow, mimo że plik zajmuje ponad 100kb. Można coś z tym zrobic?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.