Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Icq,Msn
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
VooDoo
Jest moze planowane zrobienie wtyczek pod konnekta dla tych sieci ?
Sahasrara
Bijesz jakiś rekord w robieniu nowych tematów? To już było poruszane pierdyliard razy. Funkcja szukaj. Na drugi raz jej użyj ZANIM o coś zapytasz.
VooDoo
Ja widze ze jest pare na temat Icq - mi chodzi tesh o msn - wiec sie pytam czy bedzie taki plug ?
Sahasrara
Raczej nie ma tego w planach.
Olórin
są transporty smile.gif w jabberze
bakerss
Olórin - powiedz coś wiecej o tych transportach... ;>
Lukas77
www.jabberpl.org
Wszystko o Jabberze, rónież o transportach.
case
puki co najlepiej ustawic transporty na jakims innym kliencie Jabbera i kozystac z nich potem w K

a jesli ktos nie wie co to transport: krotko mowiac, jest to mozliwosc kozystana za pomoca danego serwera Jabbera z innych sieci [z jakich? to uzaleznione jest od uslug jakie udostepniaja poszczegolne serwery]
Aule
Kto zna serwer z jakimś transpotem msn? Najlepiej jak ktoś napisze w tym temacie. Chociaż i tk znów ktoś nowy temat zacznie, jak będzie chciał mieć icq, msn :wink:
piotr.ek
Taaa... pamietam moje boje z jabberem i transortami wlasnie tongue.gif Kojarzy mi sie to tylko i wylacznie z problemami niestety sad.gif Oby teraz bylo lepiej, skoro wszyscy tak sie zachwycaja ta siecia... (choc i tak ciagle twierdze, ze obsluga innych sieci poprzez jabberowa to polsrodek)
case
QUOTE(piotr.ek)
Taaa... pamietam moje boje z jabberem i transortami wlasnie tongue.gif Kojarzy mi sie to tylko i wylacznie z problemami niestety sad.gif Oby teraz bylo lepiej, skoro wszyscy tak sie zachwycaja ta siecia... (choc i tak ciagle twierdze, ze obsluga innych sieci poprzez jabberowa to polsrodek)

zgadza sie, niby sa transporty, ale ja nigdy za nimi nie przepadalem, dlatego czekam na pelna obsluge ICQ czy MSN w oddzielnych wtyczkach, wykozystujacych wszystkie zalety tych protokolow... :wink:
piotr.ek
A ja tak naprawde czekam tylko na tlena w osobnej wtyczce i wyszukiwanie w historii (czego przebolec nie moge)...
case
QUOTE(piotr.ek)
A ja tak naprawde czekam tylko na tlena w osobnej wtyczce i wyszukiwanie w historii (czego przebolec nie moge)...

co do Tlena, to mogly by sie glupki otworzyc na Jabbera i bylo by po problemie...
ale to inna bajka, a temat juz byl poruszany jak wiekszosc osob wie :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.