Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: interfejs ustawiania opisu
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
bac
ja bym tak proponowal zmienic troche te okienko do ustawiania opisu ;] dodac nizej pole z jakim statusem chce sie ustawic [dost/zw/niedost/nieosiagalny etc zaleznie od sieci ] bo wpisywanie opisy a dopiero potem ustawianie do niego statusu nie bardzo mi sie podoba ; ] chyba ze jest jaks wtyczka czy jakas inna pierdolka ktora takie cos robi? jesli tak, to prosze mnie na nia naprowadzic wink.gif
SkkF
Zainteresuj się wtyczką kZmieniacz
Keleos
SkkF - no właśnie w tym problem, że kZmieniacz pozwala na zmianę opisu, ale status trzeba zmienić osobno wcześniej lub później, a tutaj koledze chyba chodzi o to, by się zaznaczało wybrany status, wpisało opis i gotowe - wszystko jednym enterem.
Mnie też to czasami denerwuje, ze trzeba osobno zmieniać status a osobno opis, ale przywykłem.. ; )
SkkF
@Kelos - rotfl, przecież w kZmieniaczu działa enter
bac
o to chodzilo dzieki wink.gif
Keleos
SkkF - co ty nie powiesz.. to przeczytaj jeszcze raz co napisałem..

chodzi o to, zeby JEDNYM ENTEREM zmienić zarówno status i opis (ustawiasz status, wpisujesz opis i bum) - potrafisz tak? Niiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeezły jesteś....
... ja potrafię jedynie najpierw zmienic opis a później status, lub odwrotnie.
SkkF
Nie rozumiem Cię. Możesz w okienku zmienić opis, a przyciskiem zmienić status. Dodatkowo możesz zmienić opis+status, tak jak mówisz:



Pod względem użyteczności i funkcjonalności konnekt jest doskonale zaprojektowany.
Keleos
damn... czemu ja tego nie używam.. a konnekta i kZmieniacza używam od prawie 1,5 roku.... o.O

.. Przepraszam najmocniej... ; |
Polo15
Dobra, mam podobny problem, jak przedmówca, z tymże ja mam zainstalowaną wtyczkę kZmieniacz. Ale nie mam nigdzie w opcjach możliwości ustawiania opisów (pamiętam, że kiedyś miałem) i nie mam takiego dużego okna do pisania opisu (tylko pojedyncza wąska linijka). Stało się tak, gdy zainstalowałem od nowa i wrzuciłem wtyczkę kZmieniacz 0.4. Nie wiem co z tym zrobić...?
SkkF
Poklikaj prawym w miejsce gdzie są przyciski (dół listy kontaktów), odznacz "zablokowany" i będziesz mógł poprzesuwać wszystkie pola i przyciski. Najlepiej to wstaw tutaj screena, bo nie do końca wiem o co Ci chodzi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.