Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowicjusz i konekt - pytanka
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
danielbany
Witam. To jest mój pierwszy post a konekta mam od jakiejś godziny i pojawiają się pierwsze utrudnienia..(wcześniej miałem gg). Mam kilka pytan:
1. Chciałbym zmienić kolorystyke K na jakąś ciemną tylko nie wiem gdzie mam skopiowac dany plik (kStyle). Mam tą wtyczke, ale w folderze nie ma takiego folderu
2. Ściągnąłem sobie kRadio 1,00 Beta i nie moge go słuchać na każdym kanale pojawia się komunikat, że brak strumienia albo kanał przeciązony...o co chodzi??
szczeniak191
Witamy w gronie użytkowników K wink.gif

1. Pliki skopiuj do katalogu Themes w głównym katalogu, a jak takiego katalogu nie masz to go utwórz smile.gif (tam gdzie zainstalowałeś K )




2. Ponoć stacje radiowe nie są zaktualizowane. Musisz poszukać takiej wersji kRadio gdzie będą aktualne adresy.
LooL
Mozesz tez pokombinowac ze słuchaniem radia przez winampa i w konnekcie jest wtyczka kpilot która własnie obsługuje winampa, więc na jedno by wyszło.. Taki zamiennik kadio, tylko więcej kombinowania ;D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.