Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak nazwy nadawcy i czasu w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
DesoloAnimus
Witam. Właśnie jestem po formacie. Niestety zapomniałem zapisać ustawienia swojego konnekta i teraz mam problem. Jednym z nich jak dotąd jest brak wyświetlania nadawcy i czasu nadania wiadomości w oknie rozmowy które wcześniej były. Wygląda to tak:
.
Gdzie szukać opcji włączenia tych wartości?

Przed chwilą zauważyłem kolejny problem. Mimo iż w obszarze Ustawienia (Użytkownik -> GG) ustawiony jest "Status startowy" jako "Ostatni", i mimo iż ostatni status jest statusem ukrytym (w sensie gdy wychodzę z Windowsa to podczas zamykania systemu ostatnim statusem jest 'ukryty') to, zawsze konnekt odpala się jako "Niedostępny". Co zrobić aby na starce za każdym razem włączał się jako niewidoczny, czy dostępny?
LooL
Status startowy
Ustawienia >> gg >> rozwijasz rolke xD i wybierasz "ukryty"

A jezeli chodzi o okno rozmowy to uzywasz kView czy KDuoView ?

Nie lepiej wpisac w szukajke i samemu od razu znaleźc niz czekac na odpowiedź ! ? ;P

Wypowiedź Muchy :

To jak wyświetlany jest czas w oknie rozmowy zależy od wtyczek jakich używasz:
kIEView - czas bez sekund
kDuoView - dowolny format czasu, do ustawienia w konfiguracji
ani ta, ani ta - czas bez sekund
ZenitH
QUOTE(LooL @ 2.11.2007 - 10:26) *

Status startowy
Ustawienia >> gg >> rozwijasz rolke xD i wybierasz "ukryty"

Ja tak mam a mimo to nigdy mi sie nie ustawia na ukryty po uruchomieniu konnekta:/ Co moze byc tego przyczyna??
LooL
Nie mam zielonego pojęcia. Rozumiem gdybys miał właczone ustaw ostatni status, a windows podczas zamykania nie czekałby na zakonczenie procesów. Wtedy mogłoby byc cos nie tego....

Proponuje udac sie do wszystko wiedzącej szukajki wink.gif

QUOTE(DesoloAnimus @ 2.11.2007 - 04:30) *

.... zawsze konnekt odpala się jako "Niedostępny". Co zrobić aby na starce za każdym razem włączał się jako niewidoczny, czy dostępny?

To inna rozmowa
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...status+startowy !!!!
Mod RzEW
Jeśli chodzi o kIEView:

Ustawienia -> Interfejs -> Okno rozmowy
"Grupuj wiadomości od tego samego kontaktu", ewentualnie "Grupuj wiadomości jeśli czas się nie zmienił".

Ot co wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.