Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z filtr i beta test.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
konrad
mam 2 male problemy.
1. filtr: user posted image
http://lord.neostrada.pl/filtr.JPG
dlaczego non stop wyskakuje ten pasek poziomy ? nic on nie daje, bo nie mam dlugich nazw w kontaktach. mam ustawione na zablokowane, 'dosuniete na styk' i po kazdym restarcie powraca to, natomiast jak klikam na wyl/wl. filtr wszystko wraca do normy.
2. dlaczego info o beta testingu nie jest wysylane z kazdym polaczeniem/uruch. k. ? tylko musze podac login, zresetowac i dopiero wszystko leci na serwer ?
prosze o pomoc :?
hao
Pasek poziomy jest niestety wyjątkowo natrętnym stworzeniem i ciągle nie mam pomysłu jak się go pozbyć...

Info o betatestingu jest wysyłane co kilka dni, żeby nie katować serwera... Czemu ma być wysyłane codziennie?
konrad
hm, wczesniej jak bylo trzeba sie rejestrowac cus takiego bylo smile.gif (tak mi sie wydaje?) ale wogole jest cos wysylane ? czy trzeba samemu cos robic ? np. dla przejrzystego info. o danych statystycznych smile.gif moglbys dorobic opcje dla beta ? tak zeby samemu mozna bylo cos ustawiac tongue.gif ?? ps: czy pracujesz cos nad opcja 'doklejania ost. wiad' po resecie k. ? gdzies jest ten post. smile.gif
konrad
a teraz mam inny problem. jak mam wlaczony filtr i ustawione tylko na gege, to czasami pod lista osob ost. aktywnych pojawiaja sie osoby niedostepne sad.gif

http://lord.neostrada.pl/img/k.JPG
k!dman
mam podobny problem..
Filt nie powinien pokazywac osoby niedostepne, a jednak to robi (nawet reczne odswiezanie nie pomaga). Sa to co prawda osoby, ktore sa niedostepne od niedawna (tylko, ze kazdy ma napisana ta sama godzine...godzine o ktorej wlaczylem Konnekt'a..)
Moze daloby sie dodac filtr, ktory ukrywalby wszystkich niedostepnych, albo ukrywal ludzi po np. 5 minutach od kad stali sie niedostepni (a, i zeby nie trzebabylo recznie odswiezac:))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.