Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: A moze by tak wszystkie komendy???
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
BerNYpsV
[color=blue][/color][size=18][/size] A moze by tak kazdy autor podawal komendy do swojego programu??? bylo by prosciej sie polapac jak przy kazdej byloby wytlumaczenie co ona robi tongue.gif . Co na ten temat myslicie???
Olórin
moze najpierw nową werjse....bo z tego co slyszalem to obecna nie lubi sie z jabberem sad.gif
BerNYpsV
Ale ( tak mi sie wydaje ) forum przestaloby byc uzywane przez osoby ktoore chca sie czegos dowoedziec o commendach. Mniej pracy dla moderatoroow a twoorcy wtyczek mogliby zajac sie czyms innym a nie slenczec i odpowadac na jakies glupie pytania. LUDZIE Trzeba Sobie Ulatwiac Zycie tongue.gif tongue.gif tongue.gif
( Ja tu wyrarzam swoje prywatne zdanie jak ktos sie z tym nie zgada to nie ma sprawy tongue.gif ) :mrgreen:
drivex
QUOTE(BerNYpsV)
Ale ( tak mi sie wydaje ) forum przestaloby byc uzywane przez osoby ktoore chca sie czegos dowoedziec o commendach. Mniej pracy dla moderatoroow a twoorcy wtyczek mogliby zajac sie czyms innym a nie slenczec i odpowadac na jakies glupie pytania. LUDZIE Trzeba Sobie Ulatwiac Zycie  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
( Ja tu wyrarzam swoje prywatne zdanie jak ktos sie z tym nie zgada to nie ma sprawy tongue.gif ) :mrgreen:


e ja tu nie widze roznicy... dajesz se edytuj i widzisz caly kod potem se szukasz czegos mniej wiecej wygladajacego tak:

CODE
....
function ICommand (cntID, command, params)
if command == "img" then
local var = ""

....


i widzisz ze jest wywolanie do komendy czyli > if command i potem pomiedzy " " jest komenda biggrin.gif ja to se tak zawsze sprawdzam

za przyklad wyrwalem skrypt olórina :] thx olek biggrin.gif
plastikman
Ja też se tak sprawdzam, ale jakoś nie znam parametrów. Skąd mam je niby wziać ???? :(
dulek000
Jednak naprawdę mogło by być małe readme do każdego skryptu...
arkadyjczyk
Skąd wy znowu odgrzebaliście k.Bota. Wtyczka nie suportowana, raczej nie przewiduje się jej kontynuacji, a wy chcecie listę komend.
dulek000
No niby tak...ale k.bot to wspaniała wtyczka.
case
QUOTE(dulek000)
No niby tak...ale k.bot to [..]
... byla ...
QUOTE(dulek000)
[..] wspaniała wtyczka.
:wink:

... a co byscie powiedzieli na kBot'a 2.0, ze skryptami w PHP .. ? :twisted:
jest taki pomysl i w ciszy mam nadzieje, ze dojdzie do skutku :roll:
dulek000
Nie znam się na php...ale to mogło by być przydatne...
joj_sport
dobry pomysl... k.Bot 2.0 hmmm biggrin.gif
nix
K.Bot prawdopodobnie wroci do zywych po wydaniu Konnekta 0.7.x.... potrzebne sa pewne zmiany obslugi wiadomosci w konnekcie...
Olórin
No to kiedy doczekamy się 0.7.x ? Mówi się o tej wersji już od zeszłorocznych wakacji wink.gif

Z tym PHP to nie głupi pomysł, ale zapewne ciężki w realizacji....
Sad
No wlasnie co z 0.7? ja juz sie niezle napalilem na te wersje tongue.gif
dulek000
Na razie nic nie wiadomo-Hao prosimy!
MiLKA
QUOTE(dulek000)
Na razie nic nie wiadomo-Hao prosimy!

Przeciez Hao napisal, ze po wydaniu oficjalnym kJabbera 0.3.x wezmie sie za Konnekta 0.7.
dulek000
Ale co do chociaż przybliżonej daty nic nie wiadomo... sad.gif
XX.XX.200Xr - w skrocie, blizej nie okreslona przyszlosc biggrin.gif
arkadyjczyk
arct!c masz błąd w dacie, powinno byc XX.XX.20XXr :twisted:
NelQ
QUOTE(arkadyjczyk)
arct!c masz błąd w dacie, powinno byc  XX.XX.20XXr    :twisted:

biggrin.gif


A co do wersji 0.7 to chyba wszyscy czekają nań z dziką niecierpliwością. Nic dziwnego - po forum krąży tyle plotek o taaaakich zmianach smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.