Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt plus
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
bubson1985
mam problem z zainstalowaniem konnekt plus. pod sam koniec instalacji wyswietla mi sie tresc :: the cabinet file "data1.cab'required for this installation is corrupt and cannot be used. this could indicate a network error, and error reading from the CD ROM,or a problem with this package" czy mam zla wersje tego konnekta a moze nie moge nagrac go na ta stara wersje?? prosze o pomoc
joj_sport
sciagnij jeszcze raz paczke K, prawdopodobnie zostala uszkodzona podczas sciagania
bubson1985
a mozesz mi podac zrodlo z jakiego moge sciagnac?
SkkF
@up - możesz spróbować konnekta plus
stranded
plik najwyraźniej uszkodził się podczas pobierania, pobierz na nowo. jakbym proble się powtarzał to daj znać, dodam kolejne linki
maximuss
excl.gif no a u mnie wychodzi błąd w pliku przykład.xml i nie instaluje sie dalej, wogole co to za pomysl zeby w nazwach katalogow, plikow stosowac polskie znaki ??
wirus

sad.gif zainstalowałem,skonfigurowałem wszystko ładnie pięknie do czasu kiedy wybieram opcję ustaw hasło,po ustawieniu hasła i restarcie konnekt plus,pokazuje
"zakładanie nowego profilu" sad.gif chyba jakiś bug w programie wacko.gif czekam na rozwiązanie.
Keleos
@wirus - zgadza się, błąd ten zauważyłem kilka dni temu, co zresztą zgłosiłem autorowi wersji KonnektPlus, w wątku o tymże projekcie (czytamy, czytamy).

Zgłoszenie me, nie mniej jednak, pominięte zostało bez słowa komentarza, więc IMO dobrze, że ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę...
stranded
ja nie wiem wszystkiego, nigdy nie potrzebowałem hasła ani nic takiego

dziś się tym pobawię, najlepiej będzie jak sobie zrobicie swój profil od podstaw (bez używania tego co już jest jako domyślny i nie można wtedy uruchamiać programu ze skrótu na pulpicie bo on ma parametr wymuszający profil domyślny o nazwie "konnektplus") i usuniecie ten z konnekt/profiles/konnektplus

co do przykład.xml nie wiem o czym mówisz? pobierz może instalkę ponownie może ci coś niedościągało, a co do nazw plików to nie mój problem bo to autorzy tych dodatków tak je nazwali ja je tylko daje

ja być może dodam jakąś poprawkę na to ale nie wiem czy uda mi się to naprawić

jak pisałem wcześniej to jest wersja final, tam już nie ma co dodawać, konnekt się nie rozwija to nie ma co uaktualniać tak więc nie widzę sensu
maximuss

wacko.gif nikt nie potrafi mi pomoc ?? przy instalacji wychodzi błąd w pliku c:/konnekt plus/doc/przyk^ad.xml podpowiedzcie co z tym zrobic albo niech mi ktos przesle ten plik moze uda sie jakos oszukac instalke :/ ph34r.gif
ZenitH
A próbowałeś ponownie pobrać instalke?
stranded
instalki przed wysłaniem na serwer zawsze są testowane, potem pobierane ponownie i znowu testowane

zapewne pobrałeś którąś z nich (MINI lub MAX) z błędem, pobierz ponownie
nowako84
Wiesz Autorze Konnekt Plus'a jestem Ci bardzo wdzięczny za stworzenie tej wersji, masz u mnie wielkiego browara, wcześniej używałem zwykłego konnekta w którym wyskakiwały błędy krytyczne (żenada), wnerwiałem się i instalowałem monotonne gg, może po trzech czterech godzinach je wywaliłem, wielką dla mnie zaletą kplus jest to że można jak i w starej wersji robić zrzuty ekranu i zwężać, poszerzać okno rozmowy i wiele innych funkcji których gg w życiu nie będzie nawet widziało, leniwi programiści którzy robią gg tylko z myślą o niedoświadczonych userach, z tymi buźkami w wersji 7.0 to pojechali na maxa, działają mi na nerwy te śliniące się mordy np. tongue.gif także jesteś spoko za produkcję kplus. Dzięki. (Łukasz od 24 lat) wink.gif

"dla mnie zaletą kplus jest to że można jak i w starej wersji robić "
Ja chyba będę bany rozdawał za nieczytanie wątków, w których się ktoś wypowiada... do znudzenia, już kilka razy w tym tylko jednym wątku powtarzamy, że kplus to STARY Konnekt z dodatkami w postaci zebranych w 1 miejsce wtyczek, wyglądów etc. Nie usunę postu tylko dlatego, że widnieją w nim słowa pochwały ; ) +Keleos+
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.