Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowe "to.do" ? ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
LooZ^
Moze wkoncu dowiedzielibysmy sie, jakie plany na przyszlosc (zwiazane z k.) ma hao ? smile.gif Chyba wiekszosc starych spraw jest powoli konczona, a nowi fanatycy nie wiedza, ze wiele zmian czeka nas w wersji 0.8.19.x smile.gif
hao
Wolę nie snuć planów, bo potem wytykacie mi terminy wink.gif Na najbliższy czas na pewno kilka poprawek w kJabber (synchronizacja, autoryzacja, SSL) i potum już chyba batalia z wersją .19.x, która najpewniej skończy się w końcu na wersji 0.7...
Jako że api w tej wersji ulegnie znacznym zmianom, wszystkie nie-moje wtyczki nie będą mogły z nią współpracować... Zmian jest multum i testować je trzeba na bieżąco, możliwe więc, że na kUpdate dam opcję do testowania tej wersji z okrojonym zestawem wtyczek...
Zanim jednak cokolwiek zrobię, najpierw muszę zrobić zestaw testów z różnymi kompilatorami, żeby zorientować się jak daleko mogę posunąć się ze zmianami, żeby jeszcze dało się skompilować wtyczkę w innym środowisku. API konnekta będzie opierało się o wiele bardziej na C++ (przede wszystkim ze względów na czytelność i porządek) co jednak utrudni jego konwersję na inne języki. Coś za coś...

Przy okazji ... szukam kogoś kto bardzo DOBRZE zna CAŁĄ składnię i możliwości Delphi (i nie mówię o VCLu). Proszę o jakiś kontakt...
drivex
QUOTE(hao)
Przy okazji ... szukam kogoś kto bardzo DOBRZE zna CAŁĄ składnię i możliwości Delphi (i nie mówię o VCLu). Proszę o jakiś kontakt...


hmm moze ja za dobrym "programista" nie jestem smile.gif ale mowiac delphi to sie ma na mysli chyba VCL co innego jakby powiedziec Pascal smile.gif ale mowiem ze siem mogem mylic za co przepraszam smile.gif)) a propo ja moge cosik pomoc smile.gif
MiLKA
QUOTE(drivex)
QUOTE(hao)

Przy okazji ... szukam kogoś kto bardzo DOBRZE zna CAŁĄ składnię i możliwości Delphi (i nie mówię o VCLu). Proszę o jakiś kontakt...


hmm moze ja za dobrym "programista" nie jestem smile.gif ale mowiac delphi to sie ma na mysli chyba VCL co innego jakby powiedziec Pascal smile.gif ale mowiem ze siem mogem mylic za co przepraszam smile.gif)) a propo ja moge cosik pomoc smile.gif


Nie. Delphi to teoretycznie nie-pascal. Pascal nie mial architektury obiektowej, ktora posiada delphi. Wiec zdanie Hao jest jak najbardziej prawidłowe.
gosciu
Delphi to srodowisko programistyczne sluzace do pisania w Object Pascalu :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.