Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: exPIMP
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
LooL
Mam propozcyje i sądzę ze spodoba się ona nowym użytkownikom.
Chodzi o szybką konfigurację Konnekta.
Co powiecie zeby w najnowszej instalce, ale na centralce znalazły się gotowe ustawienia? ( folder z kilkoma plikami wyeksportowanymi przez wtyczkę exPIMP )

Nowi userzy nie mieliby kłopotu z ustawieniami i nie zadawaliby powtarzających się tematów na forum.

Mod RzEW
IMO głupi pomysł. Konnekt działa najwydajniej wtedy, gdy sami go sobie skonfigurujemy. To nie GG... ;p
LooL
IMO nie. Kazdy nowy user wolałby wczytac ustawienia i dopiero później go poznawac niz miec gołego Konnekta, albo wybierac wtyczki.
SkkF
Mylisz nowego usera z idiotą. Idiota pogubiłby się już na etapie wczytywania ustawień expimp'a.
LooL
Zastanów się nad tym co napisałes. Od dawna korzystasz z Konnekta i dla ciebie kazdy lajek zadający pytania to pewnie idiota. Jak mi przyszło tłumaczyc kolezance to wcale nie traktowałem ją jak idiotke tylko jak zwykłego nowego usera, który bez zadnego FAQ i tutków zadaje pytania.
SkkF
Wiem co napisałem, nowy user nauczy się jak obsługiwać to i tamto, nie ma sensu zakładać, że każdy sobie nie poradzi z konfiguracją. Sam sobie konnekta założyłem chyba w 1 klasie gimnazjum, nie było wtedy konnekta plus ani nic takiego i jakoś sobie poradziłem bez większych problemów. Ostatnio namówiłem 12 latka na konnekta, też problemów zbytnio nie miał.
LooL
Jak ktos ma problemy to będzie z tego korzystał, jak nie to nie i koniec.
Niech ktos się jeszcze wypowie.......
Keleos
Ja niestety także jestem przeciwny robieniu z Konnekta sztywnego komunikatora bez wyrazu. Im więcej 'niezbyt inteligentnych' użytkowników Konnekta tym więcej spamu, trollowania i zaaaaaaaaaaaajebiście głupich pytań na forum.

Ja od zawsze traktowałem Konnekta w myśl powiedzenia: "Konnekt - nie dla idiotów!".

Konnekt to wymagający (inteligencji) komunikator i niech tak pozostanie.
ZenitH
Dla mnie mogą być te ustawienia, kto będzie chciał to będzie sobie je ładował a jak ktoś będzie totalnym idiotom to i tak zapewne nie będzie wiedział jak je ładować i jak dobrze pójdzie to albo popracuje sam nad konnektem taki delikwent ( wtedy nie bedzie juz taki ciemny) albo z niego zrezygnuje. Tak czy owak problem "niezbyt inteligentnych " userów mamy za sobą
LooL
Dobra, temat do zamknięcia.
Cos czuję ze moje kolezanki nigdy nie zaczną korzystac z Konnekta.

Oftop: czy znacie jakąs dziewczyne która korzystalaby z K ? biggrin.gif
SkkF
Znam nawet kilka i chwalą je sobie, ale bądź co bądź, one już nie mają 12 lat...
Konrado
.... i nie uzywają konnekta do zaczepiania wyszukanych w szukajce anonimowych ludzi wink.gif

Podzielam zdanie SkkF'a jak ktoś bedzie chcial sobie "zrobić" konnekta to nie potrzebne mu będą pliki z kofiguracjami. Druga strona: jakby już były te pliki to wczyta sobie config, ok i co dalej? osobie która chce poznać konnekta troche utrudni to prace - szukajac ustawień na czystym konnekcie duzo łatwiej nauczyć się jego obsługi (wszystkie opcje sa powyłśczane, zaznaczając je widzi odrazu efekty, z kolei j ak bedzie to ktoś leniwy to nawet te sety nie pomogą smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.