Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wybor profilu 1stwap.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Keeper
Witam.
Od niedawna jestem urzytkownikiem konekta i musze powiedziec, ze jest calkiem niezly smile.gif

Czytajac archivum dowiedizalem sie, ze nad sprawami, ktore mi sie nei podobaja w konnekcie juz ktos pracuje (opisy pod nickami na liscie, obsluga jabbera/icq w jakis prosty sposob, okropna niestabilnosc... itd.)
Wieszanie sie knotify przy jednej ze skorek (tej najlepszej smile.gif) zostalo wyeliminowane dzin w nocy (przynajmnie jtak mi sie wydaje smile.gif).

No jak widac, plusy jednak przewyzszaja w.w. minusy i nadl jestem przy konnekcie. jest jednak jeden szczegol, ktory mnie w pewnien sposob bardzo odrzuca od tego arcyciekawego programu - obsluga bramki 1stwap. A dokladnie wielu kont.

Pozwolcie, ze zademonstruje, jak to wyglada w Tlenie, z ktorego sie wlasnie przesiadlem:

user posted image

W odpowiednim polu wybiera sie po prostu z ktorego profila chce sie wyslac SMSa co jest wujatkowo wygodnym wyjscie. W przeciwienstwie do kazdorazowego wchodzenia do opcji i zmiany danych :\

Z gory przepraszam, jezeli temat ten byl juz poruszany, niestety nie udalo mi sie takowego znalesc.
Olórin
można by zrobi kilka kopi pliku 1rstwap.xml i je zmodyfikowac smile.gif
Keeper
rzeczywiscie smile.gif
to jest na pewno lepsze wyjscie. Moglbym dopisac sobie do tego .bat'a. Juz duzo lepiej smile.gif Ale nadal - nie jest to optymalne (pod wzgledem wygody) rozwiazanie ....

uu, to chyba nie w xml'ach trzymane sa dane nt. kont :\
Olórin
ale to rozwiązanie by wystarczyło ;p skontaktuj sie zemną na gg/jabbera to ci dokładnie wytłumacze jak to zrobić smile.gif
Keeper
Olórin jestes WIELKI

heh smile.gif takie to proste smile.gif

a wiec zrobilem jak sugerowal Olórin na gg i dziala smile.gif przepis:

Skopiowac plik \Konnekt\sms\1stwap.xml do tego samego katalogu ale pod inna nazwa. wyedytowac, zmienic id i name na jakies inne. I JUZ smile.gif
Teraz w opcjach pojawia sie drugie konto do konfiguracji i podczas wysylania smsa mozemy sobie wybierac z ktorego chcemy wyslac smile.gif

dzieki Olórin !!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.