Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Narzekanie na kstyle
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sahasrara
1. Ustawiamy sobie styl np. Shine, ważne żeby miał ikony, kolory i czcionki.
2. Ładujemy kolory i czcionki z zestawu bez ikon, np. high contrast - bez ikon, których nie chcemy przecież zmieniać.
3. Restartujemy K.

I co? Po restarcie widzimy domyślne ikonki gg, zupełnie bezzasadnie, bo chcieliśmy mieć przecież ikony z Shine+układ kolorów i czcionek z high contrast. Dzieje się tak z każdym stylem bez ikon który sprawdziłem - rzeczy wymaga naprawienia...
KOSMOS
Bo najpierw ładuje się kolory a póżniej ikonki biggrin.gif
Sahasrara
I tu kolejny zonk - ładuję ikonki ze stylu, a on mi się wciska z kolorami i czcionkami! Czy ze mną jest coś nie tak?
hao
Z tego co pamiętam, w FAQ było to opisane w miarę przystępnie...
A jak nie, to na bank odpowiadałem n a takie pytanie na forum!
Sahasrara
Hm, faktycznie, powinienem był zajrzeć do faq najpierw, przepraszam. Ale jakoś nie przyszło mi do głowy żeby to mogło działać w ten sposób, planowane są może jakieś zmiany w tej materii? Wiem że miało być coś podobnego do ikspekowych themes...
konrad
mozna prosic troszke jasniej ? smile.gif
bo robie jak jest tu opisane i nie dziala sad.gif
KOSMOS
Jest tu opisane jak połaczyć dwa schematy (kolorystyki), aby chodziło to prawidłowo wykonaj to tak:
2)
1)
3)
punkty w poście pierwszym biggrin.gif
Sahasrara
Odgrzebuję ten temat, choć dotyczy on ikonek w kstyle tylko pośrednio. Czy mi się zdaje, czy wtyczka nie daje możliwości zmiany tych kropek przy kontaktach (tych co oznaczają mail, opis itp.) Szukałem tego w stylach, uruchamiałem z parametrem -debug by wyświetlić listę - i nie znalazłem. Nie możnaby tego dodać?
KOSMOS
Jak by było drzewko , to by mozna dać ikonki z tipa.
A w tej chwilito one są za DUŻE, a pomniejszone wersje nie były by łatwe do odczytania!
hao
Wszystkie ikonki wypisane są po uruchomieniu z -debug w Dev/Debug->Lista ikon...
Ikony przy kontaktach zaczynają się od #30
Sahasrara
Aa, są! Są takie małe że pokazały się dopiero w tym okienku po prawej - razem z id, iml itp. Dzięki za pomoc.
Aule
Heh. Tera będzie można wreszcie znak zapytania w stylu zastąpić, czymś bardziej mówiącym do ludzi :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.