Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Snikers gg i fajna dziewczyna
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
bartorex
W pn poznałem fajną dziewczyne na gg. Chciałbym jej zrobić mały kawał, a mianowicie podłączyć snikersa do gg żeby myślała że rozmawia ze mną a w rzeczywistości żeby gadała ze snikersem. Jak to się robi?
Proszę o odpowiedź bede bardzo wdzięczny blush.gif
LooL
Musiał byc uzyc wtyczki kredirect.
Ale to chyba nie wypali bo ta wtyczka działa w jedną stronę....
Musiałbys zrobic cos takiego na jej kompie.

A podaj numer snikersa biggrin.gif
SkkF
Snikers to program nie związany z konnektem, starczy, że postawisz go używając w ustawieniach snikersa swojego numeru gg.
bartorex
QUOTE(SkkF @ 15.11.2007 - 15:37) *

Snikers to program nie związany z konnektem, starczy, że postawisz go używając w ustawieniach snikersa swojego numeru gg.


Tak zrobiłem ale próbowałem się połączyć z kumplem i nie dało rady.
[*** Błąd: Nie mogę się zalogować ***]
no cuż może wyśle jej zripowanom wersje na maila i powiem żeby sobie pogadała z moim kumlem bo ja ide nakarmić psa i żeby się nie nudziła jak mnie nie bedzie (zaznacze jej że to nie jest zwykły kolega)
Może się nabierze i wyjdzie z tego coś śmiedznego. smile.gif
A może macie jakieś inne ciekawe pomysły.
ps.
dziewczyna ma poczucie humoru
SkkF
A rozłączyłeś się najpierw z sieci gg w konnekcie?
bartorex
Jak chodzi ci o to czy wyłączyłem normalne gg to tak
Zrobiłem tak w ustawieniach
wpisałem login hasełko ustawiłem na dostępny
Zakładka gg kontakty dodałem kolege nick wziołem że snikers rozmawia i wziołem połącz.W zakładce rozmowy wyskoczyło to
[*** Błąd: Nie mogę się zalogować ***]
SkkF
To forum komunikatora konnekt, pisz na forum snikersa lepiej Ci pomogą. Co do problemu przyczyn może być mnóstwo przyczyn, szukaj pomocy na http://www.snikers.pl/index.php tutaj mało kto zapewne chociażby słyszał o tym programie.
Bandit
smile.gif elYta słyszała, słyszała... nawet nie uwierzycie ale były zarysy snikersKa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.