Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z listą kontaktow<oknem>
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
browiec666
A wiec tak : mam maly problem bo kiedy zjade na konnekcie myszka w dól na liste kontakow, to samoczynnie powraca do gory do pewnego kontaktu..., jest to bardzo irytujujące, mam nadzieje ze cos pomogzecie, zamieszaczam screeny...

kiedy zjade na dol tak jak widac na tym screenie



zaraz cofa mi sie do gory do jednego i tego samego kontaktu. poradzcie cos...





pozdrawiam serdecznie smile.gif
browiec666
QUOTE(COLS @ 15.11.2007 - 21:17) *

Dobrze ze poruszyłeś ten temat. Ja również mam ten problem. Nie mam pojęcia co powoduje takie zachowanie może jakiś bug :?.
Może ktoś ze "starszyzny" zna odpowiedź



no przydalo by sie bardzo

Edit: Aha jeszcze jedno pytanie, dawnie jak najechalem na kontakt to pojawial sie taki szary prostąk i pokazywal nr ip i opis, jak ustawic zeby to było spowrotem ? ostatnio grzebalem w opcjach i cos pomieszalem pewnie...
stivo
Problem scrolla na dole listy poruszany już był kilka razy.. Trzeba poszukać.

browiec666: Ustawienia -> Interfejs -> Lista kontaktów -> Tip -> [tick] Włączony
ZenitH
Te "cofanie" listy do góry powoduje wtyczka zniKacz i raczej nie ma na to żadnej innej rady jak wyłączenie wtyczki ale zawsze można kombinować

EDIT:
browiec666 dziwi mnie dlaczego zamiast zamazać nazwy kontaktów na liście zakryłeś opisy, czyż byś się bał, że ktoś odgapi opis twoich znajomych??biggrin.gif
browiec666
QUOTE(stivo @ 15.11.2007 - 22:59) *

Problem scrolla na dole listy poruszany już był kilka razy.. Trzeba poszukać.

browiec666: Ustawienia -> Interfejs -> Lista kontaktów -> Tip -> [tick] Włączony


Thx to zadzialalo... Dzieki

QUOTE(ZenitH @ 15.11.2007 - 23:22) *

Te "cofanie" listy do góry powoduje wtyczka zniKacz i raczej nie ma na to żadnej innej rady jak wyłączenie wtyczki ale zawsze można kombinować

EDIT:
browiec666 dziwi mnie dlaczego zamiast zamazać nazwy kontaktów na liście zakryłeś opisy, czyż byś się bał, że ktoś odgapi opis twoich znajomych??biggrin.gif


hehe a tak se zamazalem dla jaj a kontakty to moga sie nazywac jak chca bo i tak nikt numerow niezna tongue.gif

Hmmm czyli mówisz ze tzreba z tym pokombinowac... w sumie ta wtyczka i tak niedziala jak ktos ma neo, wiec chyba ja wylacze, bo rzadko pokazuje dobrze...

thx jakby ktos wiedzial jak z tym zrobic, to prosiłbym o pomoc w tym temacie.. z góry dzieki pozdro
browiec666
OK tongue.gif nastepne pytanie... otóż mam problem bo kiedy dam status na gg na przyklad z niewidocznego na niedostępny konnekt sie wylacza,ale nie wywala bledu z tym oknem windowsa " nie wysyłaj" Pomozcie cos... pozdro wink.gif

Edit: aha to nie jest regula ale tak na 10 wlaczen konnkta problem ten wystepuje z 4 razy.
browiec666
Nie chcialem zakladać nowego oddzielnego topicu, tylko ten bumpne, otoz na stroniej głownej konnekta znajduje sie taki text:

QUOTE
Co potrafi? Całkiem sporo! Przy jego pomocy porozmawiasz w sieciach Jabber, GaduGadu, Tlen, WPK, LAN, AQQ, ICQ*, AIM* i Yahoo*. Konnekt posiada również obsługę SMS, przesyłanie plików i obrazków (w tym zrzutów ekranu!), tablicę do wspólnego rysowania. Dostępnych jest również mnóstwo dodatków jak choćby automatyczna sekretarka, czy schematy wyglądu. Wszystko to w przyjemnej, wygodnej i dostosowanej do Twoich potrzeb oprawie. Zobacz sam!


I teraz moje pytanie, jaka ktyczka obsluguje ICQ ?? jestem ciekawy, bo jeszcze sie z takowa nie spotkalem...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.