Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie zapisuje profilu
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ReD~
Nie wiem już co zrobić.. kiedyś miałem konnekta ale żądny nowych doznań zanstalowałem sobie Mirande... to był błąd tongue.gif tak więc chcę wrócić do konnekta ale nie moge ;/ wczoraj zainstalowałem go.. od początku wyskoczył mi jakiś błąd ale zignorowałem go bo dotyczył jakiegoś pluginu bodajże.. Stworzyłem profil, ustawiłem dźwięki, numer gg itd. Dzisiaj jednak gdy automatycznie włączył mi się komunikator wyskoczyło okienko do tworzenia nowego profilu ;/ Tamtem profil uległ "degeneracji".. Nie wiem dlaczego. Żaden profil się nie zapisuje bo już próbowałem... Ściągnąłem też wersje mini konnekta i to samo ;f ustawiłem zapisywanie profilu w folderze konnekta ale i to nie pomogło. sad.gif proszę o pomoc
ReD~
dobra udało się :))
problem mój spowodował mały bug.. mianowicie taki, że jako nazwe profilu usatwiłem sobie "[R]e:D~" było to możliwe (pozornie) ;P sądzę, że konnekt chciał zapisać profil pod taką nazwą ale w Windowsie nie można używać takich nazw plików co spowodowało, że plik ten nie utworzył sie.. :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.