Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie mozna wejść do ustawień
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
GuZiK
Witam,
wiele problemów z K widziałem, wiele rozwiązałem, ale ten już mnie przerósł...
Nie można wejść do ustawień, z żadnego profilu, przy zakładaniu nowego pojawia się okno wyboru stopnia zaawansowania i crash... nawet bez włączonych wtyczek, logi nic szczególnego nie mowią... a może ja tego nie widze?, ponowne instalacje, pobranie aktualizacji nic nie dają
Spotkał się któryś z forumowiczów z takim problemem?

GuZiK
kiedyś to forum było bardziej pomocne dry.gif
Keleos
...bo ludzi pytających jest wciąż tyle samo, a odpowiadających ubywa. Ilu osobom udzieliłeś pomocy na forum?
Wszyscy tylko pytają i pytają...

... aczkolwiek o Twoim problemie słyszę 1szy raz w życiu - nigdy się z nim nie spotkałem. Zostaje tylko wyczyścić gruntownie rejestr z wszelkich wpisów staminy, pousuwać wszystkie pliki Konnekta z systemu (documents and setting/ ... etc.. ) i reinstalować najnowszą wersją KonnektPlusa... jeśli to nie zadziała to zostaje tylko i wyłącznie jedno wyjasnienie - czary.
GuZiK
Myśle, że wiekszośc moich postów była pomocna dla innych smile.gif chcialem teraz być z drugiej strony...
rejestr czyszczony, konnektplus nic nie daje, chyba, że problem leży gdzieś w systemie... bo niby zaczyna rysowac to okno i wtedy crash, ale wczesneij bylo dobrze...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.