Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozłączanie z siecią gg o konkretnej godzinie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
maly81
Witam!

Zauważyłem u siebie specyficzny problem. Bardzo często zostawiam włączonego Konnekta na noc, gdy budzę sie rano, zastaję komunikator z monitem o podanie hasła, Konnekt po prostu rozłącza się z siecią gg. Próbę przeprowadziłem przez kilka kolejnych nocy, za każdym razem godzina rozłączenia wypada na 5:29. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? I czy ktoś może powiedzieć mi jak wpłynąć na Konnekta aby był non-stop online wink.gif
ved
Zmien siec na jabber;)
maly81
Jest to jakaś alternatywa, jednak nie o taką radę mi chodziło smile.gif
SkkF
Może o tej godzinie jest restart serwerów gg? Masz zaznaczone, żeby wznawiał połączenie w razie utraty?
kickuś
QUOTE(maly81 @ 21.11.2007 - 08:14) *

Witam!

Zauważyłem u siebie specyficzny problem. Bardzo często zostawiam włączonego Konnekta na noc, gdy budzę sie rano, zastaję komunikator z monitem o podanie hasła, Konnekt po prostu rozłącza się z siecią gg. Próbę przeprowadziłem przez kilka kolejnych nocy, za każdym razem godzina rozłączenia wypada na 5:29. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? I czy ktoś może powiedzieć mi jak wpłynąć na Konnekta aby był non-stop online wink.gif



mam dokładnie to samo, i o tej samej godzinie hehe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.