Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cristal structured Exception
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
mat218



Pomocy!
dulek000
Logi, logi, logi!
ZenitH
Te okno o niczym więcej nie informuje jak o tym, że właśnie ci się sypnął k. Jeżeli chcesz żeby ktoś ci pomógł załącz loga wtedy i znajdzie się rozwiązanie na twój problem (chyba)
mat218
Loga, tzn. całą zawartość pliku reports z katalogu log? Sorki, ale nie jestem zbytnio zorientowany w tych sprawach? Czy inny plik?
LooL
Przeczytaj i zastosuj się do tego co tam pisze wink.gif
http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...p;f=35&id=5
mat218
Nie posiadam pliku konnekt_live jedyne co znalazłem i wydaje mi się że jest podobne do tego z opisu to, to co załanczam w załączniku.

Załączniki

LooL
Niestety nie o to chodziło, szkoda ze nie masz tego 2 pliku. Zainstaluj jeszcze raz sobie konnekta bo dziwne rzeczy sie u ciebie dzieją.
mat218
Jak zainstaluje od nowa K. to strace archiwum które jest bardzo ważne dla mnie, teraz w ogóle mi znikneły w ogóle pilki z tego katalogu, pojawiły się jakies nowe i jak mi się uruchomił dzisiaj K, to mnie pytał czy ma stworzyć nowy profil czy korzystać z dotychczasowego, pierwszy raz to na oczy widziałem .sad.gif
LooL
Jak ci się pojawiły nowe pliki to chyba mozesze zapomniec o starym archiwum...
Jak ci tak zalezy na tym archwium to reinstalujesz K i wrzucasz do niego skopiowany folder "history" który POWINIEN znajdować sie w katalogu profiles
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.