Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 3 błędy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
k!dman
Witam,
uzywam Konnekt'a od niedawna, ale juz widze, ze dlugo (nigdy?) nie przesiade sie na nic innego:) Wszystko bylo by swietnie, gdyby nie pare bledow:
kJabber gryzie mi sie z gg. Jezeli jestem dostepny na gg i "wlaczam" obecnosc na jabberze to K rozlacza mi sie z gg. Jezeli polacze sie najpierw z jabberem a potem z gg to jest dobrze...przez chwile. Po jakims czasie znowu jestem niedostepny na gg. Generalnie, gg rozlacza mi sie gdy tylko zmienie status na jabberze (nie koniecznie sie rozlacze, takze gdy daje 'away").
Drugi problem dotyczy ulozenia ikonek na "panelu" (sorry, za brak fachowej nomenklatury). tam gdzie mam np. kPilota itp. Nie zapamietuje dokladnie moich ustawien. Zwlaszcza gdy przeniose ktorys przycisk do linii wyzej (hm, mam nadzieje, ze wiadomo o co mi chodzi:))
Trzeci problem dotyczy filrow. Zdaza si, ze filtr jest wlaczony, a mimo to pokazuje ludzi, ktorzy sa nieaktywni. Musze go wylaczyc a potem spowrotem wlaczyc.
To na razie wszystko co zauwazylem. Szukalem rozwiazania tych problemow na forum i w FAQ, ale ich nie znalazlem (jezeli po prostu tego nie zauwazylem to sorry).
Pozdrawiam.
p.s.
konnekta i wtyczki mam up2date:)
OS: WinXP Pro + SP1 + najnowsze patche
Flind
QUOTE(k!dman)
Witam,
kJabber gryzie mi sie z gg. Jezeli jestem dostepny na gg i \"wlaczam\" obecnosc na jabberze to K rozlacza mi sie z gg. Jezeli polacze sie najpierw z jabberem a potem z gg to jest dobrze...przez chwile. Po jakims czasie znowu jestem niedostepny na gg. Generalnie, gg rozlacza mi sie gdy tylko zmienie status na jabberze (nie koniecznie sie rozlacze, takze gdy daje 'away\").


W jabberze masz transport z GG ustawiony na ten sam numer co we wtyczce GG w konnekcie. najlepiej wylacz albo ustaw inny numer transportcie GG w jabberze i juz nie powinno byc takich problemow
UNK
chyba dobrz rozumie
jesli chcesz zeby ikonki byly tak jak je poustawiales musisz wylaczyc K nie moze przy tym byc zadnych bledow

jesli chodzi o kolejnosc ikon np gg, jabber, klan, musisz to zmienic we wtyczkach chyba CTRL+strzalki gora, dol i powinno byc po sprawie


jesli chodzi o filtry to nie wiem do konca, ale czasami zdarza sie tak ze lista kontaktow nie zostaje do konca odswiezona po zaminie statusu i tak moze sie dziac (ja np mam czasmi ze ktos jest dostepny a jest gdzies miedzy osobami niedostepnymi...) wystarczy przelaczyc zakladki (jesli je ktos ma)
k!dman
z Jabberem i gg to faktycznie, mialem wlaczony transport gg:)
co do kolejnosci ikonek to Konnekt zamyka sie normalnie, ale kolejnosc ich jest taka jak na poczatku.. trudno, przezyje:)
co do odswiezania listy to po prostu klikam 2 razy na ikonke filtrow:)
dzieki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.