Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jabber, msn, nowy kontakt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
P4z
QUOTE(KV109 @ 28.05.2004 - 00:30) *
b1) dodaję do listy kontaktów JID w formacie: numer_ICQ_osoby_którą_chcę_transportować@icq.chrome.pl
b2) autoryzuję nowy JID i od tego momentu nie muszę wchodzić na ICQ, żeby z nim rozmawiać.

No dobrze... a jak dodac identyfikatory zawierajace @, np user@hotmail.com?
EDIT1:
Dodalem kontakt w formacie user@hotmail.com oraz user@jabber.no, oba zwracaja blad. Gdy dodaje user@msn.jabber.no moja lista zaczyna wariowac, to znaczy wyglada to tak ze druga ikona znika i pojawia sie co pol sekundy.

EDIT2:
Aaaa, wlasnie wyskakuje mi milion bledow jeden za drugim ("user@hotmail.com - blad:" x milion), konnekt zjada mi 99% czasu procesora Aaa! Pomocy!
EDIT3:
Usunalem nieudany kontakt, czy moze ktos uzywa transportu MSN? Jak to zrobic?
SkkF
Jesteś pewien, że Twój serwer jabbera obsługuje transport msn? Zarejestrowałeś konto msn w usługach?
P4z
Tak, zarejestrowalem, jestem pewien ze dziala.
Lwiczek
user%hotmail.com@msn.jabber.no
P4z
blad sad.gif
Lwiczek
cóż, u mnie, OIDP, działała taka forma...
P4z
a jakiego serwera jabber uzywasz? chetnie zmienie jabber.no na jakis sprawdzony. zalezy mi na sprawnym transporcie MSN.
Lwiczek
_działała_... jakieś połtora roku temu i nie pamiętam już, którego serwera dla transportu używałem (konto miałem na chrome, ale transport to jest spora niewiadoma...)
P4z
ah juz wszystko rozumiem smile.gif super ze moge miec konto na dowolnym serwerze jabber i korzystac z transportow na innym, to swietne biggrin.gif jednak dodalem uzytkownika w formie user\%hotmail.com%msn.jabber.no@gate.jabster.pl - dziala bez zarzutow.
dziekuje za pomoc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.