Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Auto kasacja ustawień
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
NNME
Wczoraj rano zawiesiła mi się przeglądarka. Wyłączyłem ją i próbowałem włączyć jeszcze raz ... nic wylogowałem się (szybki restart smile.gif ) i zalogowałem ponownie - gdy uruchomił się Konnekt odpalił się WizardeK i pytanie o poziom usera - co się dzieje ? Wyłączam to i nareszcie widzę okno główne - I co? Wszystkie ustawienie , emotikonki kompletnie wszystko oprócz listy(niepełnej) i historii(Dziękować) zostało skasowane! blink.gif Ciągle ładuje mi nie pełną listę kontaktów , oprócz tego wszystko działa ok. Więc teraz moje pytanie : Co się stało , ustawienia przywróciłem , ale chodzi mi o tą liste bo ciągle kogoś nie ma. Czy to mógł być wirus ? Oprócz tego wszystko działa dobrze.
Pozdrawiam
LooL
Błąd przeglądarki chyba nic do tego nie ma...
Czy przy ostatnim uruchomieniu K ( zanim wszystko było dobrze ) miałes jakiegos krytyka ????
Daj logi
SkkF
Twarde resetowanie kompa przynosi takie efekty.
NNME
Nie wyskoczył mi żaden komunikat , ani nie zresetowałem twardo kompa - ostatnio przy awarii zasilacza co się działo kilka razy na godzinę się tak resetował i nic nie zrobiło a po wylogowaniu tak ;/
SkkF
Wiesz to mogło być wszystko, nie odpalałeś jakiś programów "czyszczących" które mogłyby Ci za bardzo wyczyścić folder "Application Data" (dane aplikacji chyba w pl wersji windy)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.