Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Allegro i Konnekt!
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
SandmmaN
Po krótkich pertraktacjach, udało się zorganizować małą reklamę na bardzo popularnej witrynie serwisu Allegro.pl, oto ona:
Konnekt na Allegro.pl
Jeżeli ktoś ma problemy z dojrzeniem tekstu zachęcającego do używania naszego komunikatora, przosze się przglądnąć ramce poniżej głownego menu na górze.

PS. wink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gif
pienio
biggrin.gif
Olórin
[url=http://www.prezydent.pl/ser/index.php3?tem_ID=65106&kategoria=%20Wiadomosci%20z%20kraju%20z%20dnia%2009.03.2004%20%3Cp%3E%3Cimg%20align=left%20src=http://www.konnekt.info/img/nowelogo.jpg%3EPrezydent%20RP%20Aleksander%20Kwasniewski%20we%20wtorkowym%20wystapieniu%20og%B3osi%B3,%20%BFe%20najlepszym%20komunikatorem%20jest%20Konnekt]
Aleksander Kwaśniewski popiera Konnekta[/url]
drivex
QUOTE(Olórin)


oj ludzie ludzie :| smile.gif nudzi sie wam ale dobrze ze chociaz poczucie humora macie biggrin.gif
Aule
Hehe. Ciekawe....
foxtwo
QUOTE
Zapraszamy do używania Konnekta na promocyjnych warunkach!
Czy ja wiem czy to zacheca... jakby to cos mialo kosztowac :? Kojazy mi sie to z kupnem samochodu... w koncu za samochod tesh sie placi.... :roll:
drivex
QUOTE(foxtwo)
QUOTE
Zapraszamy do używania Konnekta na promocyjnych warunkach!
Czy ja wiem czy to zacheca... jakby to cos mialo kosztowac :? Kojazy mi sie to z kupnem samochodu... w koncu za samochod tesh sie placi.... :roll:

Allegro mnie lubi tongue.gif
Nikifor
yy dzie ta reklama? tongue.gif

witam forumowiczow!
foxtwo
QUOTE(drivex)
QUOTE(foxtwo)
QUOTE
Zapraszamy do używania Konnekta na promocyjnych warunkach!
Czy ja wiem czy to zacheca... jakby to cos mialo kosztowac :? Kojazy mi sie to z kupnem samochodu... w koncu za samochod tesh sie placi.... :roll:

Allegro mnie lubi tongue.gif

Dobra, co sie smiejecie.. nie zauwazylem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nikifor
hm... kazdy ma gorsze dni tongue.gif hehe
dopalacz
ciekawe jak sie to odniesie jak bedzie wiecej urzytkowników konnekta czy nic nie spowolni ... czy bedzie dziłała tak jak działa ... P.S. mam taka nadzieje :twisted:
Przemekc1
QUOTE(dopalacz)
ciekawe jak sie to odniesie jak bedzie wiecej urzytkowników konnekta czy nic nie spowolni ... czy bedzie dziłała tak jak działa ... P.S. mam taka nadzieje  :twisted:


A co m sie spowolnić :?: Przecież konnekt to tylko programa ne sieć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.